Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Życie nie zawsze bywa usłane różami i nasze stosunki z kierownikiem mogą nas doprowadzać do szewskiej pasji

Najświeższe wpisy

Niestety często zdarza się, że nie jesteśmy w stanie wytrzymać w pracy. Powodów jest niestety kilka.


Niektórzy posiadają pracę marzeń. Po prostu wszystko im odpowiada: miejsce pracy, szef, godziny pracy, współpracownicy, zadania i nawet wypłata.
kodeks pracy
Author: Wawel Service


Szkolenie
Author: Caro Griffin
Source: http://www.flickr.com


Takich osób jest zapewne niewiele, bo cuda nie zdarzają się codziennie. Wiele jest jednak osób, które powtarzają, że minusy ich pracy są na tyle nieirytujące, że są w stanie sobie z nimi jakoś poradzić. Czasami niestety sytuacja jest tak bardzo toksyczna, że lepiej będzie pomyśleć o odwrocie.

Gdy stwierdzisz, że warto zgłębić większą ilość danych związanych z prezentowaną tu problematyką, zerknij na źródło (https://dokumentyniszczenie.pl/digitalizacja-archiwow) - w tamtym miejscu znajdziesz podobne zagadnienia.

Korzystnym rozwiązaniem jest wtedy poszukiwanie nowej pracy. Gdy już ją znajdziemy, to w obecnym miejscu zatrudnienia składamy wypowiedzenie. Może ono trwać nawet do 3 miesięcy (w zależności od tego, ile lat tam pracowaliśmy). Jednakże możemy zaproponować przełożonemu rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron. Będzie to świetne wyjście dla ludzi, którym się śpieszy albo dla tych, którzy nie mogą już wytrzymać siedzenia w znienawidzonym miejscu. Powinniśmy zasugerować szefowi jakąś konkretną datę. Może, ale w ogóle nie musi się on z nią zgodzić. Powinniśmy jednak dążyć do ugody. Możemy dla przykładu zaoferować, że w czasie, gdy będziemy jeszcze pracować w firmie, wyszkolimy nową osobę na nasze miejsce. Powinniśmy wówczas również zużyć nasz zaległy urlop.
Ważne wydaje się być to, by być świadomym tego, że takie porozumienie musimy zawrzeć na piśmie. Umowy ustne w żadnym wypadku nie wchodzą tutaj w grę.