Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Akcesoria dla niemowlęcia

Najświeższe wpisy

Część rodzicieli odkłada sprawunki dla malucha na czas po porodzie. Ma na to wpływ sporo czynników: złe samopoczucie, nieodzowność hospitalizacji, lub zwykłe ludzkie przesądy.Warto jednakże zastanowić się nad tym wcześniej i wybrać przynajmniej podstawowe artykuły.

Nie wszystko musimy kupić osobiście. O pomoc można poprosić rodzinę bądź wykonać takie sprawunki w sklepie wirtualnym bądź na aukcjach. Czasami możemy popytać przyjaciół, mających pociechy, czy mają do sprzedania, na przykład kołyskę, wózek, ubranka. W pierwszym roku życia pociechy tak błyskawicznie rosną, iż sporo produktów przydaje się na niedługi czas. Sprawunki dla potomka. Kupowanie pierwszych rzeczy dla potomka sprawia sporo przyjemności przyszłym matkom. Maleństwo w pierwszym roku będzie rosło bardzo szybko. Dlatego nie trzeba nabywać nazbyt wielu ubrań. Na początek dobrze jest wybrać body i śpioszki w rozmiarze 56 – 68cm. Zależnie od pory roku, w której maleństwo przyjdzie na świat, należy przygotować dla niego też odpowiednie ubranka do spacerów na dwór (czapeczkę, kurteczkę). Trzeba zwrócić uwagę, aby ubrania były wykonane z odpowiednich, przepuszczających powietrze materiałów. Lista ubranek dla maluszka: kilka sztuk body z krótkim i długim rękawkiem (ok. pięć sztuk powinno starczyć). Musimy zwrócić uwagę, by otwór na głowę był należycie duży, kilka bawełnianych koszulek czy kaftaników, kilka bawełnianych śpioszków na zatrzaski, 5 par skarpetek, najodpowiedniej bawełnianych, 2 sweterki oraz spodenki, czapeczki w zależności od pory roku, w jakiej dziecko przychodzi na świat, 3 – 4 pajace, jeśli maleństwo rodzi się wiosną oraz jesienią, warto nabyć ubranko wykonane z polaru, bo wówczas przyda się w czasie spacerów, jeżeli maluch ma urodzić się zimą, trzeba nabyć ciepłą czapkę, rękawiczki, kombinezon (zobacz więcej szczegółów) zimowy, ciepły śpiworek, pięć sztuk śliniaków, jakie stanowią osłonę ubrania przed ulewaniem albo ślinieniem, ręczniczek frotte z kapturkiem – dwie sztuki jak też rożek, w którym będzie wygodnie trzymać dziecko do karmienia.Nie zapomnijmy również o takich detalach jak nożyczki dziecięce do paznokci (poznaj produkt ), albo zapewniająca bezpieczeństwo dzidziusiowi niania elektroniczna Canpol.