Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Bardzo szybki rozwój technologiczny wymusza samoistnie zmiany w całym otoczeniu

Najświeższe wpisy

Ludzkie zapotrzebowania, nowocześniejsze rozwiązania w każdej jednej dziedzinie, a co z tym nieuchronnie się wiąże - niektóre zawody zostają wykluczone po prostu z rynku.


Przykład - proszę bardzo. Na początek wyraźnie wysuwają się rzemieślnicy, czyli takie profesje jak szewc, kowal, lub też bardziej starsze - choćby zdun, młynarz, kaletnik.
wzrost sprzedaży
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com


Obecna młodzież najprawdopodobniej nawet nie przypuszcza, że takie zawody wiele lat temu były bardzo potrzebne. Postępujący rozwój technologii na dobre wykluczył te profesje i odebrał pracę rzemieślnikom. W ich miejsce z kolei pojawiło się zapotrzebowanie na całkowicie inne zawody. Czy to niedobrze? Raczej nie, bo pozostawanie w jednym punkcie przyniosłoby dużo więcej złego. Na które zawody więc aktualnie jest bardzo duże zapotrzebowanie? Aktuariusz, webdeveloper to najbardziej szukani specjaliści w swych branżach i wskazane jest napomknąć - bardzo dobrze opłacani. Weźmy pod uwagę chociażby taki zawód jak webdeveloper. Zastanawiacie się, na czym jego praca polega? Najkrócej mówiąc to osoba zajmująca się budowaniem witryn internetowych. Jego zasadniczym zadaniem jest opracowanie kodu w określonym języku programowania, który ma zorganizować tak samo budowę, jak i zagwarantować wygodę konkretnej strony.


dokumentacja
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com


Nietrudno spostrzec, iż zapotrzebowanie na całkowicie inne zawody wyznacza bardzo szybki postęp techniczny.
Można przewidywać, że w ciągu kolejnych kilkunastu lat narodzi się całkowicie nowa profesja,o której w obecnym czasie nie mamy nawet pojęcia. Taka jest kolej rzeczy i nie da się tego uniknąć.