Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Bezpieczne gadżety dla dzieci – na co zwracać uwagę?

Najświeższe wpisy

Kupujemy pociechom gadżety na urodziny, Mikołaja – a przeważnie bez okazji, tylko po to, ażeby sprawić frajdę.
zabawki dla dziewczynek
Author: conskeptical
Wytwórcy nęcą walorami estetycznymi, edukacyjnymi i szczególną pomysłowością proponowanych przez siebie towarów. Czy jednakże to jest najistotniejsze?


Wchodząc do marketu z gadżetami możemy się poczuć przytłoczeni morzem asortymentu: miśki, klocki, lale w każdej realnej formie, w zestawach niewielkich i wielkich.

Zainteresował Cię ten artykuł? Zatem przydadzą Ci się ekstra źródła (https://prozoo.pl/), które przedstawią Ci masę detali na ten temat. Zapraszamy więc do kliknięcia w poniższy link.

Gadżety świergoczące, mówiące, siusiające – i takie, którymi sami chętnie byśmy się pobawili, pomimo że maluchami od dawna już nie jesteśmy. Gadżety dla niemowląt, dla trzylatków, zabawki dla chłopców - asortyment jest przeogromny, wiesz się o nim - Więcej informacji dostarczy Ci KrainaZabawy Dobierając pośród tego bogactwa gadżetów inspirujemy się przede wszystkim fantazjowaniem malucha. Nierzadko kierujemy uwagę również na to, czy zabawka będzie stymulowała do rozwoju nowych zdolności przykładowo rozpoznawania obrysów, nauki wyraźnej wymowy, opanowania literek. Wdzięk zabawki także się liczy – im piękniejsza, tym bardziej przyciąga wzrok. Zafascynowani, skupieni na walorach estetycznych, zapominamy często o tym, co powinno być najważniejszym wyznacznikiem przy doborze zabawki, którą podarujemy własnemu albo zaprzyjaźnionemu dziecku - bezpieczeństwo.


Zabawki dla dziewczynek i nie tylko powinny być przede wszystkim pewne i na to w szczególności powinniśmy kierować uwagę, po więcej - -> Jak wypływa z najnowszych badań – co trzecia sprawdzona przez Inspekcję Handlową zabawka nie spełnia wymogów.


Nieprawidłowości jednakże nie są alarmujące na szczęście. Przeważnie bowiem na zabawkach nie usytuowano wymaganych przez rozporządzenie danych.