Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Chcesz sprawiać wrażenie fachowca? Dbaj o parę podstawowych rzeczy związanych z prezencją!

Najświeższe wpisy

Jeżeli prowadzisz działalność polegającą przykładowo na świadczeniu pewnych usług innym ludziom, oczywiście doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie jakie robisz na swoich potencjalnych klientach.


Dzisiaj podpowiadamy, jak na pierwszy rzut oka zrobić wrażenie fachowca, którego właściwie każdy z ochotą zatrudni - wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne!


Wizytówki to podstawa


imprezy
Author: Keith Williamson
Source: http://www.flickr.com


W wypadku takiej pracy jak Twoja, bez wątpienia musisz zadbać o to, żeby dysponować swoimi wizytówkami i praktycznie przy każdej możliwej okazji wręczać je potencjalnym klientom. Oczywiście na początku musisz w to trochę zainwestować, jednak polecamy zlecenie zaprojektowania wzoru wizytówek fachowcowi - to zdecydowanie poprawi sprawiane przez Ciebie wrażenie. Wizytówki klasyczne lub bardziej ekstrawaganckie - niezależnie od tego, na co konkretnie się zdecydujesz, powinny być zaprojektowane naprawdę fachowo - poznaj na stronie. Jeżeli w grę wchodzi tego typu wizytówka tłumacz, lektor lub (http://rajsoczewek.pl/ray-ban) korepetytor bez wątpliwości powinni je mieć.
Dobry wygląd


Jeśli chcesz sprawiać wrażenie fachowca, bez wątpienia musisz także tak wyglądać - sprawdzona wizytówka tłumacz. Oczywiście wiele zależy od rodzaju wykonywanego przez Ciebie zawodu, jednakże zwykle zalecamy nie przesadzać z ekstrawaganckim strojem. Jeśli będziesz wyglądać schludnie, bez wątpliwości zaskarbisz sobie wdzięczność większej ilości osób niż w przypadku kiedy będziesz mieć na przykład różowe włosy lub (sprawdź naszą propozycję) tatuaże w widocznych miejscach.


Na dodatek zadbaj także o ogólną prezencję - jeżeli nie wiesz, jak panować nad nerwami lub jakich sztuczek perswazyjnych używać, niezłym pomysłem bez wątpienia będzie zapisanie się na ciekawy kurs.