Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Co dobrze jest dzisiaj podarować świeżo upieczonej mamie i maluchowi, by prezent był naprawdę przydatny?

Najświeższe wpisy

Urodzenie się dziecka to zdecydowanie jeden z najistotniejszych momentów w życiu każdej osoby. Nie należy się temu dziwić, przecież dziewięć miesięcy czeka się na pojawienie się nowego członka rodziny.

W Polsce w czasie pierwszych odwiedzin szkraba i jego mamy wskazane jest podarować mały prezent.
mama z dzieckiem
Author: Haylee Sherwood
Source: http://www.flickr.com
Niekiedy przyjaciele czy rodzina mają problem ze znalezieniem czegokolwiek odpowiedniego, ponieważ nie mają pojęcia co może się przydać dziecku. Zazwyczaj ciekawym rozwiązaniem są po prostu rzeczywiście praktyczne prezenty, zwłaszcza że zakup wyprawki dla dziecka to duży wydatek, dlatego można odrobinę odciążyć rodziców. Pomysł na prezent dla dziecka? Klasykiem są ubranka. Jeżeli nie wie się, jaki rozmiar wybrać, zawsze wskazane jest wziąć większą odzież. Zobacz więcej: Sklep Pontipino. Z jakiego powodu? Dziecko rośnie jak na drożdżach, dlatego z pewnością będzie mogło dość szybko włożyć swoje nowe ubranka, a rodzicom bez wątpienia się przydadzą, w szczególności że noworodki trzeba wiele razy przebierać. Ubranka muszą być uszyte z miękkich oraz pozwalających oddychać materiałów. Można zdecydować się chociażby na body, kaftaniki bądź pajacyki zapinane na brzuchu, jakie bez trudu się zakłada. Rodzice nie pogniewają się też na zapas pieluszek, których ilość jest wręcz nieoceniona, jeżeli ma się na względzie fakt, że pieluchy zmienia się parę razy dziennie.
dziecko z maskotką
Author: Raoul Snyman
Source: http://www.flickr.comOryginalnym pomysłem są przewijaki dla niemowląt, jakie jak sama nazwa sugeruje, są przeznaczone do przebierania pociechy. Nasza propozycja: Przewjaki mają konieczne zabezpieczenie, co pozwala utrzymać higienę oraz często są wyposażone w kilka półeczek, na których można przechowywać akcesoria. Czy noworodkom powinno się kupować zabawki? Można zdecydować się chociażby na grzechotki, które są kolorowe i wydają dźwięki, tym sposobem przyciągając uwagę szkraba. Na dodatek, świetnie sprawdzą się też maty edukacyjne, których wybór jest dziś na rynku faktycznie bogaty oraz można kupić na przykład maty zachęcające do raczkowania.
Co dobrze jest podarować mamie? Bezpiecznym wyborem są zawsze kwiaty. Mama może się też ucieszyć z kosmetyków przeznaczonych dla kobiet karmiących czy funkcjonalnych akcesoriów, na przykład laktatorów przydających się podczas odciągania pokarmu lub elektronicznych niań.