Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

COBIT 5 jako kompleksowa metodyka wspierająca organizacje - Więcej przeczytasz w naszym artykule!

Najświeższe wpisy

Informatyzacja wpisała się w każdy obręb życia, dlatego nieodzowne jest inteligentne zarządzanie inwestycjami w technologie informatyczne.
Dzięki zagospodarowaniu COBIT przedsiębiorstwa zdołają rozwinąć kierowanie ryzykiem, dopasowanie strategiczne, rządzenie zasobami, bądź pomiary wydajności. Standard jest w stanie być również zużytkowany do administrowania bezpieczeństwem danych.

COBIT 5 zapewnia rozległą metodykę, jaka wspomaga organizacje w osiąganiu ich zamysłów i efektywnie kontroluje i zawiaduje technologiami informatycznymi.COBIT 5 to najnowsza wersja systemu docenionego na całym świecie. Gwarantuje ona kierowanie firmą z dziedziny technik informacyjnych pokazując kierowniczą funkcję informacji i technologii w komponowaniu pozytywów dla przedsiębiorstw wszelkich typów. Zasady, praktyki, narzędzia analityczne i modele zawarte w COBIT5 (szkolenia - kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy - COBIT na Positivepro) obejmują wytyczne wywodzące się od firm i specjalistów w odcinku kierowania technologiami informacyjnymi z całego świata.

COBIT 5 jest znakomity dla fachowców, bądź przywódców biznesowych w obszarach zapewnienia bezpieczeństwa, ryzyka, prywatności i adekwatności, a także zaangażowanych w kierowanie informacją i strukturami informacyjnymi. Umożliwia lepsze wkomponowanie bezpieczeństwa informacyjnego w przedsiębiorstwie, owocujące powiększoną satysfakcją klienta z przygotowania i efektów w obrębie bezpieczeństwa informacyjnego.

szkolenie COBIT
Author: Schezar
Source: http://www.flickr.com
COBIT5 gwarantuje wytyczne dla personelu wykonawczego, również osób podejmujących postanowienia dotyczące korzystania z technologii i pomocy w zamysłach przedsiębiorstwa. COBIT5 pomaga szefostwu firmy w wyjściu naprzeciw potrzebom każdych w przedsiębiorstwie, oraz maksymalizuje wartość zdobytą z wiadomości i technologii.

Zasadnicze zamierzenia COBIT to wykorzystanie ram biznesowych w obrębie celów ochrony technologii informacyjnych w kierowaniu przedsiębiorstwem informacyjnym.
Realizacja zamierzeń strategicznych i korzyści biznesowych dzięki skutecznemu i innowacyjnemu wykorzystaniu technologii informacyjnych - zobacz więcej na . Ograniczenie kompleksowości i poprawa opłacalności dzięki udoskonalonej konsolidacji standardów bezpieczeństwa, skutkujące osiągnięciem doskonałości operacyjnej przez niezawodne, funkcjonalne i aktywne przeznaczenie technologii.