Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Coraz bardziej znany zabieg na damskie problemy. Czy poznałaś już labioplastykę? Czy wiesz czym się zajmuje ta dziedzina medycyny?

Najświeższe wpisy

Jedną z doskonale wybijających się dzisiaj gałęzi w ramach ginekologii plastycznej jest tak zwana labioplastyka. Nie jest ona jeszcze zbyt znana, a polega na zmianie kształtu oraz wielkości warg sromowych. W różnych sytuacjach, takich jak przerost, asymetria i pozostałe składniki, które mogą stwarzać kłopot w wielu sprawach, jak podtrzymanie higieny osobistej, winno się wykonać zabieg ich zmniejszenia. W tym samym czasie, operacja plastyczna miejsc intymnych u pań dawniej uważana była za zbędną fantazje, współcześnie jest inaczej, gdyż świadomość u kobiet związana z ich zdrowiem i komfortem zarówno psychicznym, jak i fizycznym jest zdecydowanie większa.


Kobieta
Author: Mateus Lunardi Dutra
Source: http://www.flickr.com
Nieasymetryczne czy też zbyt duże wargi sromowe są w stanie nie tylko wywołać duży dyskomfort, lecz także ból. Poza tym powstające uczucia wstydu, mogą też znacznie wpływać na niską pewność siebie w bliskich sytuacjach z partnerem. Na szczęście, że w dzisiejszych czasach istnieją możliwości w tym obszarze, to że mamy możliwości zrealizowania plastyki warg sromowych, czyli labioplastyki.

Labioplastyka może mieć dwa warianty (popularna strona Pierwsza z nich jest mniejsza, dzięki jakiej realizuje się zabiegi, w których zmianie podlegają głównie fałdy błony śluzowej sromu, które są zdeformowane albo są za dużych wymiarów. W trakcie tego zabiegu zabiera się zbytnią ilość tkanki. Drugi rodzaj jest bardziej okazały, większy, jest wykonywany przy atrofii, czyli zaniku narządu. Polega zaś na ostrzykiwaniu warg sromowych botoksem. Dostępne są dwie techniki plastyki warg sromowych.

Jedną z nich jest procedura TRIM. To zabieg, jaki jest wykonywany przez największą liczbę chirurgów specjalizujących się w labioplastyce. Jednocześnie, co bolesne, jest to także pojedyncza metoda, którą właściwie znają i stosują. Ta procedura więc jest popularna również z tego powodu, że
doktor
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
dużo pacjentek wyczekuje dużego zredukowania rozmiaru warg sromowych mniejszych, a także usunięcia ciemnych brzegów. To sprawia, że wyglądają na młodsze.

Jeśli znalezione przez Ciebie tutaj porady okazały się zbyt skąpe, to ta wskazówka z www (https://www.alkater.pl/) niechybnie okaże się warta Twojej uwagi.

/J]

Inna metoda – Wedge, to klinowa zmiana warg. Realizowane jest mnóstwo zmian, lecz jednocześnie pozostawione zostają naturalne brzegi i naturalne zabarwienie. Taka metoda nazywana jest też „techniką V”, gdyż długość oraz wielkość warg sromowych mniejszych redukowana jest przez usunięcie „klina” w kształcie litery „V”, jakiego brzegi są kolejno zszywane.