Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Człowiek od zarania dziejów pragnie otaczać się pięknymi, a zarazem luksusowymi produktami

Najświeższe wpisy

Produkty luksusowe od bardzo dawna fascynują ludzkość i, co warte uwypuklenia, zarówno kobiety, jak i panów w każdym wieku. Im konkretny towar jest bardziej orientalnym, tym większym będzie cieszył się powodzeniem.


www
Author: Luci Correia
Source: http://www.flickr.com
Drogocenna perłowa biżuteria - pozłacane bransoletki damskie argentum dla strojniś oraz szykowne nesesery przeznaczone dla przedsiębiorców - to tylko niektóre artykuły, które podnoszą ciśnienie krwi. Szukając jednego słowa, który nazywałby towary z górnej półki, posłużyliśmy się sformułowaniem towary luksusowe, jednakże nie jest to jedyne wyrażenie, jakie możemy wykorzystać. Wertując zasoby internetu na pewno nie pominiemy nieco dziwnie brzmiącego określnika chou chou, który wedle umieszczonych tuż obok informacji ma pozostawać w pewnym sensie synonimem luksusu.

I nic dziwnego w tym, że wyżej wspomniane określenie posłużyło twórcom damskich ozdób na przegub dłoni. Chou Chou (krainazabawy - lalki chou chou dla dzieci) to niezwykle niebanalna bransoletka, a raczej, niewielki paseczek zakładany na damskiej ręce. Nie jest to jednak taki całkiem zwyczajny przedmiot. O jego niecodzienności przesądza treść marzenia, które
Dziecko
Author: Luci Correia
Source: http://www.flickr.com
umieszcza się na wewnętrznej stronie. A to prowadzi do oczywistego wniosku: taka bransoletka jest niczym amulet, a jego wkładanie ma pomóc damie w realizowaniu swoich aspiracji.

Z kolei matkom i ich córeczkom chou chou kojarzyć się będzie przede wszystkim z zabawką, a ściślej z konkretnym modelem lalki. Jak przekonuje wytwórca, taka lalka zapewni naszemu dziecku długie godziny zabawy. Zresztą w trakcie przewijania malutka dziewczynka uczy się przyszłej roli mamy. Oczywiście do pudełka z lalą dołączone bywają wszystkie niezbędne akcesoria, żeby nasza pociecha nie musiała podkradać młodszemu kuzynowi pieluszek jednokrotnego użytku ani smoczków.

Możemy więc z czystym sumieniem stwierdzić, że taka zabawka spełnia również, ważne z punktu rozwoju dziecka, funkcje edukacyjne. Z kolei miłośnicy rasowych piesków bardzo dobrze wiedzą, że chou chou to nic innego, jak nazwa jednej z ras. Taki czworonóg przypomina nieco maskotkę, ponieważ posiada długie i gęste futro. Cechą charakterystyczną rasy jest ogon - mięciutki i odwinięty na grzbiet zwierzęcia. Nasze pociechy byłyby bardzo ukontentowane, jeśliby otrzymały takiego właśnie psa w prezencie. Jednak psycholodzy słusznie przypominają, że zwierzak to nie zabawka i jego zakup trzeba wpierw dobrze przemyśleć.