Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Czapeczka dla bobasa - którą zakupić?

Najświeższe wpisy

Przez głowę dzidzia traci nawet trzydzieści procent ciepła. Za oknami pogoda robi się coraz chłodniejsza, toteż niezmiernie istotne jest, aby głowę noworodka bardzo dobrze chronić.
Jaką czapeczkę zakupić, ażeby spełniała swoją funkcję? Należyta ochrona głowy berbecia jest niezbędna, jeśli chcemy zapobiec nadmiernemu wyziębieniu się szkraba i jego ewentualnej choroby. Którą jednakże czapeczkę wybrać?


podręczniki
Source: http://www.gyncentrum.pl/


czapki broel
Author: Loren Kerns
Source: http://www.flickr.com


Jeszcze do niedawna pokutowało przekonanie, iż dziecku powinno się wkładać czapeczkę, nawet kiedy jest ono w domku. Obecnie wiemy już, iż takie postępowanie może przyczynić się do przegrzania potomka, co natomiast może mieć dla niego jeszcze w wyższym stopniu ujemne konsekwencje niż samo zmarznięcie. Jeżeli już, to czapkę musimy wkładać potomkowi na chwilę po ablucji. Powinna ona na pewno być cienka, najlepiej z delikatnego a także przewiewnego surowca przykładowo z bawełny. Nie może natomiast być za ciasna. Jeśli taka będzie, odgadniesz to po śladach na główce malca. Gdy zauważysz je, powinnaś szybko wymienić czapeczkę.


Jaką czapkę nabyć na spacery? Naturalnie to wszystko zależy od pogody. Zasada jest prosta: im chłodniej, tym czapka powinna być w wyższym stopniu zabudowana. Ciepła, lecz wykonana ze "zdrowego" materiału. Najodpowiedniejsze są czapki Broel bawełniane. Jeśli wilgoć powietrza jest trochę wyższa, wskazane jest dziecku założyć czapeczkę z dodatkowym, nieprzemakalnym materiałem - broel.


Bywa, iż dzieciaki (delikatnie powiedziawszy) nie przepadają za zawiązywaniem czapki pod szyją.
Łkają lub grymaszą, gdy tylko czapkę zawiążemy.

Planujesz zdobyć inne informacje na ten temat? Na pewno notka z witryny także je ma, więc kliknij tu i poznaj je starannie.

Rozwiązaniem na pewno jest kupno czapeczki z w wyższym stopniu zabudowanymi okolicami uszu, jakie odpowiednio je ochraniają, bez nieodzowności ponadplanowego niekomfortowego wiązania.