Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Czy mężczyzna poddający się wazektomii mógłby nadal prowadzić życie seksualne?

Najświeższe wpisy

Jeśli mężczyzna nie zamierza posiadać dzieci, mógłby poddać się specjalnemu zabiegowi, kóry ma na celu, doprowadzić go do chwilowej bezpłodności. Metoda ta jest niezwykle popularna w Stanach Zjednoczonych.
Jest bezpieczna i niezwykle niezawodna.


Takim zabiegiem jest wazektomia. Jest to rodzaj antykoncepcji dla mężczyzn. Wciąż prowadzą oni swoje życie seksualne, mają orgazmy, lecz ich nasienie nie zawiera plemników.

Podoba Ci się tego rodzaju wpis? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link - ta witryna (http://www.gabinetpsychologiczny.sos.pl/) również z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Można by taki zabieg przeprowadzić bez skalpela. Przy wykorzystaniu tej metody wykorzystuje się zaledwie rozwarstwienie skóry, bez potrzeby zakładania szwów. Podczas używania Wazektomii Bez Skalpela można by zauważyć mniejszy dyskomfort i pomniejszenie ryzyka krwawienia czy też wystąpienia infekcji. Po operacji blizna jest prawie niewidoczna. Przed zabiegiem pacjent przebywa w gabinecie około trzydziestu minut. Wtedy czyta, podpisuje dokumenty i musi porozmawiać z lekarzem przed zabiegiem oraz zaraz po nim. Po operacji wskazany jest oszczędny tryb życia. Pan przez niedługi czas może czuć niezbyt ciężki ból i delikatne ciągnięcie.


skóry
Author: www.wodadlazdrowia.pl


Jest to najskuteczniejsza metoda antykoncepcji. Jej skuteczność dosięga 99,9%. Zabieg jest bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Jest przeznaczona dla mężczyzn, którzy są pewni, że nie będą chcieć mieć dzieci. Należy jednak mieć na uwadze, że operacja przywrócenia drożnych nasieniowodów nie w każdym wypadku kończy się pozytywnie. W Polsce jest to dosyć nowa technika antykoncepcji, która chroni kobiety przed niepożądanym funkcjonowaniem długotrwałego używania antykoncepcyjnych hormonów.
Wazektomia mogłaby uwolnić kobietę przed stosowaniem różnych metod antykoncepcji tego typu spiralki. Panowie powinni pamiętać, że wazektomia to nie jest to samo co kastracja. Taki zabieg to operacyjne usunięcie jąder. Dziś już tego typu matod się nie stosuje.