Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Czym jest guma do ćwiczeń, o jakiej sprawie należy wiedzieć przy jej zakupie i jakie są jej typy?

Najświeższe wpisy

Czy wiesz, czym jest asana? Jest to określenie tak zwanej pozycji stosowanej przy trenowaniu pochodzącej z Indii jogi. Mogłaby to być pozycja stojącą, leżąca, mogłoby to być także stanie na dłoniach albo na głowie.


Jedno jest wiadome: jeżeli chcesz zgłębić sposoby jogi, mogłoby to mieć niezwykle pozytywny wpływ na Twoje ciało i Twoją psychikę.


model
Author: Alan Patrick (Otto) Alpenfelt
Source: http://www.flickr.com
Przy ćwiczeniu niektórych asan bardzo użyteczna jest tak zwana guma do ćwiczeń. Można by ją kupić bez żadnego problemu chociażby w Internecie. Jednak co można w ogóle trenować za pośrednictwem tego typu czegoś jak guma do ćwiczeń? Przecież wszelcy ludzie używają jej do robienia różnorodnych treningów. Rozpocznijmy jednak od zaczątku, czyli jaka guma do ćwiczeń jest najbardziej korzystna? Okazuje się, iż guma do ćwiczeń powinna posiadać rozciągłość min.

Chcesz poznać inne podobne przydatne wskazówki? Jeśli tak, to zobacz tutaj pizza dębica, a z pewnością nie odczujesz rozczarowania.

1,5 metra długości, jednak im jest ona bardziej wydłużona, tym korzystniej. Następna bardzo istotna kwestia, to siła jej oporu. Pojawiają się gumy do ćwiczeń o różnej sile naciągu. Kupując taki produkt jak guma do treningu, czyli właśnie guma do ćwiczeń, winniśmy wybrać takową, która ma odpowiedni dla nas naciąg. Właściwy odcień, jeśli tylko naturalnie sobie życzysz, także.


guma do ćwiczeń
Author: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Source: http://www.flickr.com


Jednak co dalej? Jak wielokrotnie należałoby trenować z gumą do ćwiczeń? Nie obawiaj się, wstępnie wystarczy zaledwie 15 minut na dzień, istotna jest systematyczność. Pamiętaj, że z gumą do ćwiczeń możesz ćwiczyć w każdym miejscu, a dzięki sile naciągu Twoje mięśnie wszystek czas są naciągnięte, zatem ćwiczenie jest bardziej skuteczne.


Dla niektórych osób dobrą informacją może być to, że guma do ćwiczeń pomaga pozbyć się cellulitu. Poza tym guma do ćwiczeń pozwala wykonywać ćwiczenia w takowy sposób, żeby lepiej wyizolować faktyczny mięsień niż gdyby był on ćwiczony pod ciężarem swojego ciała.