Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Czym jest outsourcing?

Najświeższe wpisy

Kadry, księgowość - co możemy zlecić firmie zewnętrznej i jakie to przyniesie nam zyski?


Outsourcing, innymi słowy przekazanie części funkcji czy też procesów firmowych innej, wyspecjalizowanej w danej dziedzinie firmie zewnętrznej, to coraz modniejsze hasło wśród średnich oraz małych biznesmenów.


I nic dziwnego. Outsourcing pozwoli oszczędzić czas, pieniążki i miejsce! Oto mały przegląd outsourcingowych usług, jakie cieszą się najogromniejszą popularnością. Firmy, jakie rozważają zatrudnienie firmy outsourcingowej zamiast PRacownika na etacie, powinny na początek zrobić nieduży bilans wydatków. Etat dla specjalisty to nie jedyny wydatek dla firmy. Zwolnienia, a w zależności od stanowiska także szkolenia. Częstokroć okazuje się, iż outsourcing będzie zwyczajnie mniej kosztowny. Jednakże to nie jedyne jego zalety.


firma - fotografia
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com


obsługa prawna
Author: Broadway Tour
Source: http://www.flickr.com


obrazeczek - firma
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Usługi podatkowe warto powierzyć profesjonalistom. Outsourcing jest szansą na współpracę z kompetentnymi specjalistami, na których zatrudnienie niewielkie firmy nierzadko nie mogą sobie pozwolić. Trzeba pamiętać, że ryzyko błędów rachunkowych jest ogromne. Zlecając te usługi zewnętrznej firmie, przenosisz je na inną firmę, gdzie na ogół procesy weryfikacyjne są dużo bardziej zawiłe i o wiele trudniej jest o nieprawidłowości. Obsługa prawna. Z tego rodzaju usług często korzystają firmy, jakie mają kilka filii w różnych państwach.


Monitorowanie na bieżąco regulacji prawa na lokalnych rynkach jest skomplikowane, lecz zewnętrzna firma, jaka ma swoich specjalistów na całym globie, będzie w stanie pomóc. I to nie tylko przy zatrudnianiu pracowników! Wizy,pozwolenia na pobyt są to kwestie, przy których powinno się mieć eksperta u swojego boku.