Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Czym są implanty, jak wygląda ich włożenie i kiedy się je wykorzystuje?

Najświeższe wpisy

Implanty są to sztuczne korzenie, na jakich umocowany jest sztuczny ząb. Zalecane są one osobom, które chcą uzupełnić braki w uzębieniu, gdyż implanty są wpychane w dziurę zębową po naturalnym zębie. Są one pożyteczne i charakteryzują się ogromną trwałością, nie ma obaw, iż implanty Wałbrzych mogą wypaść, przy prawidłowej higienie jamy ustnej i regularnych kontrolach u stomatologa taki implant może wytrzymać nawet kilkanaście lat.

ząb
Author: Partha S. Sahana
Source: http://www.flickr.com
Nie każdej osobie implanty są jednakże polecane. Jednym z przeciwwskazań do założenia implantów jest przykładowo osteoporoza czy też cukrzyca, implantów nie zdołają posiadać też osoby, które sporo palą, bowiem nikotyna zawarta w papierosach oraz inne szkodliwe substancje zdołają spowodować jego wypadnięcie (najlepsza oferta).Implanty posiadają kształt kołka albo ćwieka i są wsadzane w miejsce, w jakim uprzednio mieścił się naturalny ząb. Później zszywa się błonę śluzową oraz czeka się od kilku miesięcy do pół roku, żeby następnie móc w to miejsce wkręcić dodatkowe łączniki, na jakich mocowana jest korona zęba lub też most. Szanse na to, że implant się przyjmie sięgają 95 procent, jest więc to niezmiernie wysokie prawdopodobieństwo i rzadko kiedy występują jakieś powikłania. Oczywiście o tym czy wolno włożyć implant zębowy oraz kiedy to uczynić decyduje dentysta, dlatego naturalnie trzeba udać się na konsultację stomatologiczną. Wszelki doświadczony gabinet stomatologiczny Wałbrzych ma doświadczonych dentystów, jacy stwierdzą czy w wypadku danego pacjenta przypuszczalne jest założenie implantu. http://a2stomatologia.pl/oferta/stomatologia-estetyczna/

dentysta
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com
Czasem, aby założyć implant wypada jeszcze przeprowadzić kilka zabiegów i sprawdzić czy w miejscu, w jakim potrzebujemy taki implant założyć nie rozwija się żadne zakażenie lub inne schorzenie. Profesjonalna konsultacja jest więc konieczna i na pewno tego elementu nie wolno pominąć.

Jeśli chodzi o koszt założenia implantów to cennik jest wyznaczany podmiotowo w zależności od konkretnego gabinetu stomatologicznego, jednakże wypada liczyć się z tym, iż za konsultację lekarską, prawdopodobne leczenie czy implant możemy zapłacić nawet kilka tysięcy złotych.