Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Dbaj odpowiednio o swoje dzieci zimą! Powinniśmy ubierać je odpowiednio do pogody!

Najświeższe wpisy

Wiele rodziców ma skłonności do tak zwanego przegrzewania swoich dzieci. Wydaje nam się zazwyczaj, że na zewnątrz jest tak mroźno, że ubranie dzieci w kilka warstw ubrań sprawi, że dzieci nie będą chorowały.
Nic bardziej błędnego - dzieci za ciepło ubierane, zazwyczaj mają o wiele większą tendencję do chorowania. Jak zatem nie zwariować i znaleźć złoty środek?


Pamiętaj zimą o czapkach!


W zimie dziecko powinno być przede wszystkim wyposażone w dobrą czapkę i rękawiczki. Jeżeli tergo braknie, prawdopodobieństwo zachorowania zwiększa się mocno. My polecamy zwłaszcza czapki dziecięce Broel które wyróżniają się przede wszystkim tym, że są wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Jeżeli zdecydujesz się na taką czapkę, nie będziesz musiała się martwić, że czapka jest niewygodna lub na przykład materiał gryzie Twoje dziecko w głowę. Czapki dziecięce Broel są wykonane z najlepszej jakości materiałów, a równocześnie wyglądają naprawdę świetnie. Ich wielką zaletą jest zdecydowanie fakt, iż są bardzo kolorowe i niejednokrotnie z nadrukowanymi fajnymi wzorami, dzięki czemu praktycznie każde dziecko będzie chętnie nosić taką czapeczkę - dzięki tym czapkom bez wątpliwości unikniesz problemu z tym, że dziecko będzie stale ściągać czapkę.


Rękawiczki ta broel.pl/ niesamowicie istotne!


Dron DJI Inspire 1
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com


Jak już wspomnieliśmy, rękawiczki również są bardzo istotne - zadbaj zwłaszcza, aby Twoje dziecko nie trzymało śniegu w gołej ręce! Jeżeli chcesz mieć w swoim domu prawdziwego modnisia, wówczas kup rękawiczki w komplecie z czapką.
Istotne jest, aby pozwolić dziecku samodzielnie wybrać czapkę i rękawiczki - wtedy niewątpliwie będzie je o wiele chętniej nosić! Wówczas także i Ty będziesz miała głowę znacznie spokojniejszą o bezpieczeństwo swoich ukochanych pociech.