Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Dotacje od Unii dla przedsiębiorstw - czy tylko dopiero co zaczynające przedsiębiorstwa mogą je otrzymać?

Najświeższe wpisy

Fundusze Europejskie działają w Polsce do czasu, kiedy weszliśmy w szeregi innych państw Unii. Te dokładne fundusze, zwane też dość często dotacjami, bywają zwykle przyznawane nam po to, abyśmy mogli "po rozkręcać" własny biznes, aby dopomóc naszym osobom go utworzyć od zera i najczęściej nawet wspomóc w samych początkach jego działalności.


centrum SPA
Author: holding graz
Source: http://www.flickr.com


dotacje
Author: Gwydion M. Williams
Source: http://www.flickr.com


Jednakże czy dotacje unijne są nakierowane wyłącznie dla person, które to zaczynają działalność?


bankowość
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com


Wpisując w wyszukiwarkę słowa "dotacje unijne" przede wszystkim widzimy związane z tym hasełka typu "dofinansowania przeznaczone dla firm", czy choćby "dotacje z UE na rozpoczęcie przedsiębiorstw". Jakby jednak nie było, ponad wszystko rzucają się nam w oczy hasła związane z zaczynaniem działalności.

Jeżeli myślisz, że przedstawiony artykuł jest warty przeczytania, to bez zwłoki kliknij ten link i przeczytaj udostępniony poniżej (http://www.kancelaria-cpr.pl/oferta/adwokat-alimenty-warszawa/) wpis - on też Cię zaciekawi.

Co jednak z już istniejącymi firmami? Czy one nie posiadają żadnych szans, aby otrzymać taką dotację? A więc posiadają, jednak to odrobinę innego typu kwestia, niż w przypadku tych zaczynających - przedsiębiorstwa już istniejące, które to pragną otrzymać dotację musza zgłosić się do napomkniętych Funduszy Europejskich, w których to zapisują się na pewną listę. Istnieje możliwość ją określić jak taką "listę czekających", gdyż każdego roku dotacje z UE posiadają swoje granice, których nie mogą przekroczyć. Firmy, które to nie podłapią się w danym roku, najczęściej "przechodzą" na ten zaraz następny, w którym najczęściej mają największe szanse, by dotacje dostać.
Jak to więc można zauważyć, dobrze jest bywa zapisać się jak najszybciej - dzięki temu posiadamy dużo większe szanse na szybsze rozpatrzenie naszej prośby i tym samym otrzymanie pieniędzy, które mamy możliwość zainwestować w przedsiębiorstwo, by ją unieść z "nizin" albo wręcz przeciwnie - ulepszyć.