Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Dzięki rozwojowi ginekologii plastycznej, skorygowanie sfer intymnych, z kłopotliwego tematu z wolna zmienia się w zwyczaj

Najświeższe wpisy

Piękno odkrywamy w sobie na wiele sposobów – poprzez uczucie miłości, spełnienie zawodowe, zainteresowania, pomaganie innym, czy wreszcie poprzez dbanie o swój wygląd. Tylko symetria pomiędzy pięknem wewnętrznym i zewnętrznym, pozwoli nam się czuć w pełni atrakcyjnymi kobietami.


Modelka z pięknie ułożonymi włosami
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Pomimo tego czasem uwidaczniają się wady, które nie dają całkowicie cieszyć się życiem. Na ratunek przychodzi ginekologia estetyczna (ginekologia estetyczna w katowicach gyncentrum). Niegdyś kobiety nie miały gdzie pójść by zwrócić się z zagadnieniami nieregularnych, przerośniętych warg sromowych, utrapieniem rozciągniętych ścian pochwy, czy utrapieniem braku sprężystości i niewystarczającego poziomu wilgotności pochwy. Teraz wszystkie te problemy można zlikwidować dzięki nietrudnym i bezbolesnym czynnościom chirurgicznym.

Ginekologia kosmetyczna, zajmuje się udoskonaleniem powierzchowności i funkcji żeńskich narządów płciowych. Ginekologia kosmetyczna oferuje kilkadziesiąt zabiegów, które w kraju przeprowadza się od kilku lat. Jedne mają na celu usunięcie wad powstałych w trakcie porodu lub po urodzeniu, inne mają na celu zredukowanie mankamentów które pojawiły się na skutek obniżenia poziomu hormonów żeńskich w trakcie menopauzy. Wśród zabiegów ginekologii plastycznej, są m.in. waginoplastykę, która polega na przywróceniu pochwie odpowiedniej elastyczności, labioplastykę, czyli plastykę warg sromowych, hymenoplastykę – rekonstrukcję błony dziewiczej, hymenotomię – zlikwidowanie błony dziewiczej, liporedukcję okolic intymnych - odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego oraz usunięcie wad rozwojowych narządów płciowych.

Modelka
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Znanym i coraz częściej przeprowadzanym zabiegiem jest plastyka warg sromowych mniejszych (zobacz to). Świadczona jest u kobiet z przerostem lub zniekształceniem warg sromowych. Zwyczajowo uważana za fanaberię, ale u sporej liczby kobiet nierzadko jest to objaw niedyspozycji, powracających stanów zapalnych jak również kłopotów seksualnych. To częsty problem, nie tylko wyglądu - przerośnięte wargi sromowe powodują otarcia, zwłaszcza podczas chodzenia czy także uprawiania sportu. Są także zabiegi mające zwielokrotnić odczucia seksualne, jak np. clitoroplastyka, czyli wyeksponowanie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki albo wstrzykiwanie wypełniaczy, np. tłuszczu własnego pacjentki lub pochodnej kwasu hialuronowego, w miejsce prawdopodobnego punktu G.