Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Dzieci są dla rodziców najcudowniejszym skarbem i z tego powodu zawsze chcą dla nich wszystkiego, co najlepsze - również najlepszego przedszkola

Najświeższe wpisy

Przez pierwszy okres życia niemowlaka mama spędza wraz z nim w domu każdą godzinę, gdyż nie musi chodzić do pracy. Potem jednak maluszek musi wyjść do ludzi i nauczyć się życia w grupie rówieśników.


Gdy nasze ukochane dziecko jest już na tyle duże, żeby iść do przedszkola, to niejednokrotnie przeżywamy to intensywniej niż ono.


przedszkole
Author: Cheryl
Source: http://www.flickr.com
Szkrab cieszy się, że będzie mógł bawić się z rówieśnikami (w szczególności jeżeli jest jedynakiem), a rodzice przeżywają już jego przedszkolne przyjaźnie czy prawdopodobne choroby. By wybrać dobre przedszkole powinniśmy zasięgnąć porad od przyjaciół, którzy już przerobili cały ten proces albo zasiąść przed komputerem i czytać opinie o polecanych placówkach. W wytypowaniu dobrego przedszkola może nam pomóc kilka spraw. Najważniejsze jest jedzenie - jak będą karmić nasze maleństwo. Trzeba zainteresować się czy placówka posiada własna kuchnię czy katering i jak wygląda pokazowe menu na kilka dni. Należy przemyśleć czy podawane jedzenie jest wartościowe czy raczej niezdrowe. Drugą kwestią wydaje się być wielkość grup - warto, by były one niewielkie. Następna istotna kwestia to posiadanie własnego placu zabaw. Powinniśmy sprawdzić czy jest on ogrodzony i jak interesujące są w nim urządzenia.


Pamiętajmy, że jesienią oraz wiosną dzieci będą spędzać tam mnóstwo czasu, więc nie powinny się nudzić.

Zainteresował Cię opisywany wątek? Nie czekaj, tylko przeczytaj nowy tekst (https://talentum.pl/nauka-francuskiego-online/), który niewątpliwie bardzo Cię zaciekawi. Zobacz!

Ostatnią kwestią, ale nie mniej
ważną, jest personel - powinien być on miły, cierpliwy oraz profesjonalny.