Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Edukacja jest w obecnych czasach niezwykle istotna dla naszych maluchów - to bilet w dostatnią oraz szczęśliwą przyszłość

Najświeższe wpisy

Niejeden rodzic chce, aby jego dziecko było w dorosłym życiu szczęśliwe oraz nie miało najmniejszych problemów z pieniędzmi. Aby znalazło dobrze płatną pracę, która zapewni mu finansową stabilizację, musi już dzisiaj zainwestować w swój rozwój.


Oseski zwykle nie myślą o przyszłości.
trampki
Source: pixabay.com


Są młode i po prostu pragną się bawić. Dlatego odpowiedzialność za ich dostatnią przyszłość spoczywa na barkach rodziców. To oni muszą zadbać o to, aby dziecko weszło w dorosłość z pewnymi umiejętnościami, które są wysoko cenione na rynku. Zazwyczaj chodzi o języki obce. Umiejętność posługiwania się angielskim to już dziś podstawa. Jednak, jeśli ktoś oprócz niego zna jeszcze drugi język, to będzie to już spory plus. By nauczyć się dwóch języków obcych na zadowalającym poziomie, to trzeba włożyć w to mnóstwo czasu oraz chęci. W publicznych szkołach szanse naszego szkraba są niewielkie, gdyż jest tam mnóstwo dzieci w każdej klasie. To zbyt dużo, by nauczyciel każdemu mógł poświęcić czas. Z tego powodu coraz więcej rodziców decyduje się na niepubliczne placówki. Dają one poczucie, że nasza kruszyna wejdzie w dorosłe życie z najlepszym wykształceniem. Małe kasy oraz indywidualne nastawienie do każdego ucznia - to najważniejsze zalety niepublicznych szkół. Dają one też poczucie bezpieczeństwa oraz przynależności do grupy.
Prywatna szkoła będzie poniekąd drugim domem, gdyż jest tam fajnie. Kadra nauczycieli jest nastawiona na wspieranie talentów. Jest w szkole też świetna współpraca na linii nauczyciel - rodzic.