Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Ewentualności sponsorowania dla niedużych, średnich i nowiusieńkich firm

Najświeższe wpisy

Założenie firmy zdoła być ogromnie dochodowe, niestety nie jest takie proste. Młode, nowiusieńkie przedsiębiorstwa potrzebują na starcie kapitałów na założenie działalności, aczkolwiek nie zawsze wiedzą skąd zdołają takie fundusze dostać. Oczywiście wolno starać się o kredyt w banku, szczególnie, że poniektóre placówki bankowe proponują interesujące kredyty dla nowiutkich przedsiębiorstw. Jednak nie zawsze pozyskanie kredytu jest proste, częstokroć bywa tak, że bank odmawia nam kredytu. Gdzie szukać pomocy w takiej sytuacji oraz skąd wziąć finanse na założenie firmy?
firma
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Fundusze na rozpoczęcie działalności, to znaczy tak zwane finansowanie startupów, zdołamy otrzymać z unijnych pieniędzy (pozyskaj środki z nami). Unia Europejska proponuje ciekawe dofinansowania dla nowych, młodych i początkujących firm, jakie dopomogą nam stawiać pierwsze kroki na dróżce do kariery. Dotacje unijne cieszą się wśród młodych biznesmenów dużą popularnością, lecz nie jedynie wśród nich, bowiem Unia Europejska oferuje także dotacje dla małych i średnich przedsiębiorstw, przykładowo na rozkwit firmy czy nowiutkie inwestycje. Jeżeli chcesz pozyskać unijną dotację, musisz dowiedzieć się jakie programy dotacyjne funkcjonują na terenie Twojego województwa - .
Aby się tego dowiedzieć wystarczy udać się do miejscowego urzędu marszałkowskiego czy do urzędu pracy. O dofinansowanie dla firm i przedsiębiorstw można ubiegać się z różnorodnych źródeł i programów, takich jak choćby Rozwój Obszarów Wiejskich lub uniwersalnie znany Kapitał Ludzki. Dotacje z Unii nierzadko zdołają być znacznie większe, aniżeli pieniądze uzyskane z kredytu, w związku z tym jeśli zamierzasz założyć prywatną działalność gospodarczą czy chcesz powiększyć czy rozciągnąć swoją firmę - przedtem poznaj się z propozycją dotacji unijnych. Gdy już dowiesz się, jakie programy dotacyjne działają na terenie Twojego województwa, dowiedz się co wypada uczynić, żeby bez problemu zdobyć dofinansowanie. Na pewno konieczne okaże się przygotowanie dobrych dokumentów lub biznes planu.