Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Firmy poszukują rozmaitych rozwiązań, które pozwolą im na dłużej utrzymać się na rynku. Jednym z nich jest wynajem podwładnych z za granicy będących tanią siłą roboczą

Najświeższe wpisy

Dzisiejszy rynek zatrudnienia wymusza na pracownikach większą elastyczność. Wiąże się ona z gotowością ciągłego dokształcania się i rozwijania, a również dopasowania do zmieniających się warunków otoczenia zatrudnienia. Tą sama elastyczność dotyczy również innej strony, a zatem pracodawcy, chociaż jej przesłanki zdają się być całkowicie pozostałe.
firma - marina
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com


Współczesne firmy muszą wykazywać się dużą elastycznością między pozostałymi ze względu na dużą konkurencyjność - . Potrafi być ona powiązaną albo ze stosowaniem współczesnych rozwiązań, lub (zobacz pozostałe wiadomości) z wykorzystaniem szybkiego i sprawnego sprzętu, albo zestawiać wszystkie te wspomniane opcje. By nie pozostać w tyle firma powinien poszukiwać tych rozwiązań, które pozwolą jej zachować mniej więcej taki sam poziom proponowanych usług, a coraz korzystniej skoro będzie on bardzo wyższy. Jeśli jednak marka nie może zezwolić sobie na korzystanie z najnowocześniejszych technologii, bowiem wyraźnie ograniczają ją fundusze, zobligowana będzie poszukiwać pozostałych rozwiązań, które pozwolą jej uzyskać zamierzony cel i niczym najdłużej zachować się na rynku.


billboard
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


Bardzo często wtedy odpowiednich rozwiązań poszukuje się w zasobach, jakie stanowi czynnik ludzki i zazwyczaj również łączy się to ze zmniejszeniem pensji lub - polecana strona - ograniczeniem kosztów tak, aby przy jak najmniejszym nakładzie finansowym ta sama praca tak lub odmiennie została zrobioną. Toteż znacznie popularniejszym wyjściem staje się chociażby zatrudnianie podwładnych z za granicy, którzy są gotowi pracować za minimalną stawkę, jaka w zestawieniu z pensją w ich swoim kraju i tak okazuje się względnie ciekawa. Stąd też Anglik chętnie zatrudni Polaka, u jakiego a z kolei pracownik z ukrainy będzie mile widziany.
Wynajem pracowników, jacy są gotowi działać za minimalną stawkę nie będzie naturalnie nowością, lecz został zdecydowanie spopularyzowany z chwilą, jak pojawiły się niczym grzyby po deszczu wszelkiego rodzaju agencje pracy, które w ramach outsourcingu gwarantowały i ciągle zapewniają tanią siłę roboczą.