Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Informatyka jest współcześnie niebywale popularna i coraz większa liczba uczniów pisze z niej maturę

Najświeższe wpisy

Jeszcze kilkanaście lat temu niemalże nie podchodził do informatyki na egzaminie maturalnym. Obecnie zwyczaje bardzo się pozmieniały.


Nikt dziś nie jest w stanie wyobrazić sobie naszej cywilizacji bez laptopów czy internetu.


pieluszki
Author: Alehins
Source: http://www.flickr.com
trampolina
Author: Ingvild Hunsrød
Source: http://www.flickr.com


kawa w filiżance
Author: Sokoban CN
Source: http://www.flickr.com


IT jako specjalizacja potrzebuje coraz większej grupy fachowców, która będzie pracować w ogólnie rozumianym sektorze informatycznym. Informatycy są zatrudniani w każdym miejscu — w banku, w ZUS, ale również w szkołach i prywatnych spółkach. Prócz tego osoby z tego zawodu dobrze zarabiają.

Przeczytaj, co znajduje się w najnowszym tekście (https://e-hunter.pl/ortopedyczne-legowisko-dla-psa-hunter-livingston) - to też dotyczy takiej samej tematyki, zatem zapewne także Cię zaciekawi!

Posiadają również możliwości, żeby wyjechać do innego kraju i tam kształcić się oraz rozwijać swą karierę. Dlatego w ostatnim czasie matura z informatyki zaczęła być tak popularna. Dzięki wysokiemu wynikowi z owego testu młody człowiek może bez problemów iść na wybrane studia na tym kierunku. Dzisiaj prawie wszystkie lepsze uczelnie wyższe proponują informatykę jako fakultet studiów. Bywają one różne — na przykład może być informatyka stosowana albo bardziej ukierunkowana na programowanie. Trochę inaczej będzie też wykładana informatyka na fizyce, a inaczej na matematyce. Należy wziąć to wszystko pod uwagę oraz przemyśleć, czego chcemy. Poza tym musimy dokładnie zapoznać się z wymogami na maturę i według nich się uczyć.


Zajmie nam to na pewno sporo czasu, ale uczenie się jest czasochłonne, niezależnie od tego, na test z którego przedmiotu się przygotowujemy. Jednak znaczna liczba procentów z matury na pewno nas zadowoli i ułatwi dostanie się na dobre uczelnie.