Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Jagody z amazońskich lasów

Najświeższe wpisy

Długie, szczęśliwe życie to wieczne marzenie każdego z nas. Od zarania dziejów pojawiało się w bajkach i legendach, których bohaterowie wybierali się na poszukiwania źródła wody, ofiarującej wieczną młodość oraz witalność. Obecny postęp nauki i techniki, w szczególności biotechnologii w dużej mierze nas przybliżył do spełnienia tego pragnienia.
owoce
Author: Michael Stern
Source: http://www.flickr.com
Okazuje się, że dzisiejsza medycyna ma na to receptę, która ma sprawić, że upływ czasu z większą łaskawością obejdzie się z naszym organizmem. Jednym z powodów wpływających na starzenie się jest oksydacja. I tu z pomocą przychodzą suplementy diety. Mamy pełną gamę wszelakich preparatów wymiatających wolne rodniki.

Popularnym składnikiem suplementów diety są w ostatnim czasie jagody acai - owoce do niedawna znane wyłącznie ludziom z amazońskich lasów. Mimo, że owoce są nowością, nie brakuje miejsc w których mamy możliwość je kupić. Jagody acai dostaniemy np. w aptekach oraz e-sklepach ze zdrową żywnością, w których znajdziemy również produkty dla alergików.

Produkty z jagód acai są dla nas pewnym odkryciem, ważnym dla zdrowia i piękna dodatkiem, natomiast dla rdzennych mieszkańców Amazonii stanowią od wieków pożywienie. Z jakiego powodu cieszą się tak wielkim powodzeniem?
jagody
Author: iStock
Source: iStock
Ich pierwsza i podstawowa cecha to najwyższa na świecie zawartość oksydantów. Wiedzmy, że nie tylko ilość, lecz również zadziwiająca jest różnorodność utleniaczy. Jagody acai mają aż 100- krotnie więcej antyoksydantów niż np.

Zobacz ten użyteczny tekst (https://primafoodcatering.pl/) - opisuje on zbliżoną tematykę i zapewne też Cię zaabsorbuje. Nie wahaj się zatem i kliknij tutaj.

zielona herbata. Jedząc jagody acai, przeciwdziałamy procesom starzeniu się organizmu i chorobom cywilizacyjnym, zwłaszcza nowotworowym. Dzięki przyspieszeniu procesów trawiennych, owoce açai mogą się okazać pomocne przy alergiach pokarmowych.

Gdy zaciekawił Cię przedstawiony temat, odwiedź serwis dentysta płock, gdzie znajdziesz obszerne info. Pogłęb swoje wiadomości!

Wcześniej wskazane jest mimo wszystko wykonać próbę uczuleniową albo zasięgnąć porady lekarza prowadzącego.

Na ogół nie zdajemy sobie sprawy z faktu, jak wielki wpływ na nasze zdrowie ma prawidłowo skomponowana dieta, często niesłusznie wiązana jedynie z utratą wagi. Tymczasem to jedna z najprostszych ścieżek do budowania zdrowia i sprawności organizmu.