Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Jak inwestować przy pomocy nowoczesnych technik - poznaj różne sposoby

Najświeższe wpisy

Otaczają nas zewsząd nowoczesne technologie. Na co dzień używamy smartfonów które zasadniczo są miniaturowymi komputerami, maszynkami służącymi zabawie lub wspierającymi nas w pracy dzięki możności ogromnie dokładnego projektowania czasu. Inne objawy cywilizacji technologicznej są mniej widoczne. Dla przykładu w sferze finansów wielu z nas korzysta z tzw. bankowości elektronicznej. Abyśmy mogli komfortowo dokonać działań finansowych literalnie w bamboszach, potrzebne będą innowacje technologiczne tj. chociażby efektywne serwery i nadzwyczaj bezpieczne metody kodowania danych, w taki sposób ażeby zapewnić klientom maksymalne bezpieczeństwo.
Rzecz jasna innowacje technologiczne nie są jedyną metodą na zapewnienie sobie bezpieczeństwa, konieczna jest zwykła ludzka ostrożność, badanie czy przeglądarka otworzyła się na prawidłowej stronie (doczytaj w tym wpisie). Bez wątpienia nie powinno się użyczać haseł oraz loginów innym ludziom w dowolny sposób. W niewypowiedziany sposób zakładamy, że technika powinna służyć wygodzie, wszelkie rozwiązania powinny być proste i bezproblemowe dla eksploatatora.
pieniądze
Author: Jan Fidler
Source: http://www.flickr.com
Postęp w finansach niekiedy przyjmuje całkiem zaskakujące formy. Jedną z nich są niby waluty. Nie spełniają one klasycznych wymagań stawianych przez nauki ekonomiczne by uznać coś za środek pieniężny. Nie zmienia to faktu, iż sklep z bitcoinami, może być świetnym sposobem na pomnożenie majątku. Jednakże inwestycje takie obarczone są dużym ryzykiem głównie dlatego, że nie podlegają one rozporządzeniom regulacyjnym jak inwestowanie na giełdzie bądź oszczędzanie w banku.


Zachodzi zatem dość spore ryzyko inwestycyjne co przyznają twórcy polskiego serwisu z wirtualną krypto walutą. Innym niebezpieczeństwem jest fakt, że trudno jest zapanować nad ofertą tego typu towarów, co w znaczny sposób może wpłynąć na dochodowość inwestycji . Sklep z bitcoinami to inwestycja dla śmiałych, można wręcz uznać iż ryzykantów. Zachodzi też problem jak księgować tę niby walutę a także w jakiej wysokości trzeba opłacić podatek od inwestycji. Trudno bowiem sklasyfikować tego typu lokaty. Najogromniejszym jednakże niebezpieczeństwem w inwestowaniu jest to, iż praktycznie każdy może sobie stworzyć własną niby walutę.