Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Jak stosunkowo szybko zostać posiadaczem spółki zarejestrowanej w USA?

Najświeższe wpisy

Obecnie nie ma specjalnego kłopotu, żeby w odpowiednim miejscu pożyczyć pieniądze bądź meble na rodzinną imprezę. Czy jednak wiesz, że w taki sam łatwy i prędki sposób mogłabyś wypożyczyć.


działalność
Author: vdrg dansschool
Source: http://www.flickr.com
.. adres dla prowadzonej przez swoją osobę firmy? Co interesujące, może to być adres zagraniczny. Jeżeli jesteś zainteresowany takim wyjściem, poczytaj niniejszy tekst. Nawet jeśli nie posiadasz teraz spółki.


Sprawa przedstawia się tak, że firmę można by po prostu kupić. Nie ma żadnego znaczenia, czy została ona zarejestrowana w Polsce czy też poza granicami naszego państwa. Co więcej, można by dobierać spomiędzy spółek posiadających mniejszy lub większy staż na arenie. A to ważne np. przy staraniu się się o jakieś kredyty lub dotacje (Prometeia Dotacje). Jeżeli ciekawią Cię firmy zagraniczne - mogłyby wywodzić się one z państw posiadających w mniejszym stopniu surowe warunki finansowe powiązane z funkcjonowaniem działalności gospodarczej. Można by w tego typu sposób zoptymalizować wydatki opodatkowania przychodu.


szkolenie
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com


Innymi słowami, dzięki świadczeniu o nazwie wynajem adresu, można wystawiać faktury za swoje towary albo usługi po mniejszej niż w naszym kraju stawce podatku dochodowego. Takie wirtualne przedstawicielstwo może posiadać swoją centralę niemalże w każdym europejskim kraju, przykładowo w Danii, Bułgarii, Łotwie czy też Chorwacji.


Dla w większym stopniu wymagających odbiorców do nabycia są również spółki w Anglii, Niemczech czy też nawet w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, cena takiej firmy jest o wiele mniejsza niż np. z Niemiec.