Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Jakie plusy maja implanty stomatologiczne?

Najświeższe wpisy

Strata pojedynczego lub kilku zębów jest nam wszystkim stosunkowo dobrze znana.


Miliony Polaków boryka się z tym problemem. Drugie tyle myśli o tym jak wybrnąć z tej sytuacji. Dużo z nas uważa taki stan za bardzo kłopotliwy, szczególnie w życiu codziennym.


Kiedy jesteśmy aktywni towarzysko i zawodowo, nasz ładny uśmiech, ma duże znaczenie. Ładny wygląd z jednej strony, po drugie zażenowanie z powodu nie dopasowanej protezy, bólu, trudności z jedzeniem.


modne okulary przeciwsłoneczne
Author: Wen Chen
Source: http://www.flickr.com


Wszystko to może się zmienić jeśli zdecydujemy się wstawić sobie implanty - źródło artykułu - zębów Warszawa podobnie jak wiele większych miast w Polsce ma w tej dziedzinie dużo do zaproponowania. Implanty, to nie tylko atrakcyjny wygląd, to również szereg innych pozytywów. Posiadając dobrze dopasowane implanty (zobacz http://welldent.wroclaw.pl/uslugi/implanty-wroclaw/) poprawniej wymawiamy. Takie elementy jak np. seplenienie, wynika z nie właściwie dopasowanej szczęki, zostaje wyeliminowane raz na zawsze. Dzięki trwałemu powiązaniu z Kością implanty eliminują dyskomfort ruchomych protez. Nie mamy kłopotu z jedzeniem niektórych potraw. Nagryzanie z ruchomą protezą może być bolesne, trudne a czasem nawet niemożliwe. Implanty funkcjonują mianowicie jak własne zęby, pozwalając na spożywanie ulubionych posiłków z radością i bez bólu - .
W wielu aglomeracjach miejskich w naszym kraju, gdzie dostępna jest innowacyjna protetyka Warszawa jawi się jako miasto wielu gabinetów oferujących usługi na najwyższym poziomie. Pamiętajmy też i o tym, że implanty mogą mieć wpływ także na higienę jamy ustnej. Nie wymagają dopiłowywania innych zdrowych zębów - wejdź na


Jak w przypadku mostów protetycznych sąsiednie zęby nie są modyfikowane aby zachować implant i pozwala to na utrzymanie lepszego poziomu higieny jamy ustnej. Jednostkowe implanty również pozwalają na łatwiejszy dostęp do przestrzeni pomiędzy zębami, ułatwiając higienę jamy ustnej.