Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Jakie reguły należałoby stosować przy praniu oraz suszeniu odzieży z wrażliwych surowców?

Najświeższe wpisy

Czy pamiętasz w jaki sposób mógłbyś zrobić niewielką niespodziankę swojemu kilkuletniemu synkowi? Oczywiście można by kupić jemu jakąkolwiek zabawkę, lecz być może już czas, żeby rozpocząć go powoli odczytywać jak małego mężczyznę?


Twierdzi się, iż to nie szata zdobi człowieka, wszakże czy też nie ma od takiej niepisanej reguły najmniejszych wyjątków? Oczywiście, iż są.
szlafrok chłopięcy
Author: Bartlomiej Mostek
Source: http://www.flickr.com


Znakomitym na to dowodem może zostać stylowy szlafrok chłopięcy w przykładowo kolorze granatowym. Zamiast wszędobylskich samochodzików może posiadać typowe zdobienia w postaci pasków albo umieszczonych po wewnętrznej stronie wzorów. W przypadku tego typu odzienia niezwykle istotny jest także materiał, z którego został zrobiony taki szlafrok. Często bywa to 100 procentowe mikrowłókno poliestrowe albo bawełna. Jeśli chodzi o tonację, to wiele jest uwarunkowane od wieku dzieciaka, wszakże ogólnie jest wiadome, iż płeć męska woli ubrania w mniej wyrazistych kolorach.


Oczywiście w przypadku delikatnych tkanin należy pamiętać o fundamentalnych regułach tego typu jak pranie z ubraniami w podobnych barwach, przy czym pierwszych parę prań nawet oddzielnie, ażeby nie pofarbować innych mieszczących się w pralce rzeczy. Czasami nie winno się też takiego ubrania Naszywki na ubrania jak szlafrok chłopięcy wybielać, prasować czy prać na sucho. Jeśli zamierzamy go suszyć w pralkosuszarkach, należałoby pamiętać o tym, aby do jego osuszania nie wykorzystywać zbytnio dużej temperatury.
Jeżeli będziemy utrzymywać te zasady nie wyłącznie do takiego ubrania jak szlafrok chłopięcy, to na pewno będziemy się długi czas cieszyć z właściwego stanu naszego odzienia.