Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Jeżeli interesują nas najnowsze produkty finansowe gwarantujące zysk bez ryzyka, warto chociażby wziąć pod uwagę lokatę happy idea bank

Najświeższe wpisy

„Oszczędzanie przez wydawanie” to popularne w ostatnich czasach hasło. „Wydawać” można nie tylko na bieżąco, ale także poprzez przekazywanie swoich funduszy w depozyt na pewien czas, tak, aby po jego upływie móc liczyć na dodatkowy zarobek w formie wypłaconych odsetek. Najlepszym tego obrazem jest rzecz jasna lokata bankowa. Jeśli interesują nas nowe produkty finansowe z tego rodzaju warto między innymi zwrócić uwagę na lokatę happy idea bank.

skarbonka
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Lokata stanowi bezpieczny sposób na pomnażanie funduszy, bez w zasadzie większego wysiłku z naszej strony. Jedyne co trzeba zrobić, to podpisać umowę, chociaż i to nie zawsze jest konieczne, zwłaszcza w dobie internetu, gdzie nierzadko wystarczy uzupełnienie krótkiego formularza i przekazanie środków na podane konto. Nie ulega natomiast wątpliwości, że dużo istotniejsze jest, dla przeciętnego użytkownika produktów bankowych, oprocentowanie lokat. To ono bowiem ma największy wpływ na wyliczony po jej zakończeniu zysk. Niegdyś oprocentowanie lokat wynosiło do 8 czy nawet 9 punktów procentowych, aktualnie, niestety na tak duży procent raczej nie możemy liczyć.

Gdy zaciekawi Cię ten temat, obejrzyj ponadto (http://microbud.pl/pompy.html) inne nasze strony, które omawiają to zagadnienie - na pewno również Cię zafascynują.

Standardem jest zwykle 3 %, chociaż wymieniona już lokata Happy Idea Banku gwarantuje 4 % w skali roku.

Inną ważną kwestią w przypadku lokat jest suma wyjściowa jaką możemy zainwestować. Nie zawsze bowiem możemy przelać dowolną kwotę. Zazwyczaj banki podają minimalną i maksymalną granicę, jeśli chodzi o kwotę lokaty. W przypadku wspomnianej lokaty może być to kwota od 1000 do 10 000 zł, którą przekazuje się w depozyt na czas 3 miesięcy. Kluczowe w przypadku tego produktu jest także to, że bank umożliwia jej zawarcie bez potrzeby dobierania dodatkowych produktów bankowych. Bardzo często bowiem, aby można było skorzystać z danej lokaty, klient musi założyć nowe konto (jeśli nie jest stałym klientem firmy) bądź dobierać inny produkt bankowy.pieniądze
Author: Carlos ZGZ
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o opisywaną lokatę nie ma takiego wymogu. Jedynym istotnym zastrzeżeniem jest fakt, że jest ona dostępna wyłącznie dla nowych użytkowników, czyli takich osób, które nie zawierały jak dotąd z tym bankiem żadnych umów. Warto rozejrzeć się za nowościami jeśli chodzi o lokaty, ponieważ w ten sposób możemy zapewnić sobie większy zysk bez praktycznie większego ryzyka.