Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Jeżeli jesteś szczęśliwym rodzicielem zdrowego małolata, jaki zdrowo rośnie, jest ciekawy świata i ludzi - należy zapoznać się z tradycyjnymi formami zabaw dla dzieci.

Najświeższe wpisy

Teraźniejszy wiek nie bywa łatwy dla świeżoupieczonego rodzicielstwa. Cywilizacja przesuwa się do przodu w zawrotnym tempie. Spędzimy w pracy wiele godzin i ofiarujemy jej sporo uwagi.
dziecko - malunek
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
dziecko - fotografia
Author: Kaja Kozłowska
Source: http://www.flickr.com
Dziś - wychowywanie dzieci, to ciężkie wyzwanie nie wyłącznie zważając na styl ludzkiej egzystencji, ale przede wszystkim na możliwości, jakie oddają unowocześnione cuda technologii i media społecznościowe.


Małoletni wielokroć wchłonięci bywają przez wirtualną cyberprzestrzeń i działanie sieci Internetowej. Przepracowanym rodzicom trudno wpoić najistotniejsze wartości przy działaniu tego typu produktów. Należy zatem, stając się opiekunem i równocześnie wzorem dla kilkuletniego dziecks - zachować i uczyć konserwatywnych zabaw, czy zajęć, jakie rozwiną wyobraźnię i umiejętności komunikacyjne. W pierwszej kolejności - warto zatroszczyc się o to, żeby potomek nabierał określonych nawyków do prostrzych zajęć, takich jak lektura i oglądanie książki, ruszanie się do muzyki, malowanie, rysowanie, do którego rezolutnie posłużą ukochane przez kogokolwiek kredki bambino. Ważne, żeby nauka tych zdolności nie stała się bardziej nudna, a znacznie ciekawsza od sprzetu komuterowego, tableta itp. Nie ma nic nieodpowiedniego w elektronicznych produktach. Dorośli również umieją się tymi cieszyć, jednak najlepiej, aby potomstwo poznało również powszechne zabawki drewniane dla dzieci (zabawki z drewna dla dzieci), klocki lego, domina i pokrewne. Niezwykle kluczową sprawą są rozrywki w ruchu. Dziecko nie może godzinami przesiadywać przed TV, czy ekranem komputera.


Lepiej co jakiś okres czasu - w weekend, czy w czasie wolnym aranżować pełnej familii różne rozrywki - gra w piłkę, bawienie się w chowanego, tresura pieska, albo podobne czynności, niewątpliwie zagwarantują dzieciakom nie wyłącznie lepszy sen, ale nade wszystko zdrowie i ulepszoną kondycję fizyczną.Powinno się wychować dzieci konserwatywnymi sposobami i poświęcać jak najwięcej czasu na ich ostęp i odpowiedni styl życia.