Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli w naszym związku nie najlepiej się sprawy mają, to powinniśmy zapisać się na terapię dla par

Najświeższe wpisy

W obecnych czasach wszyscy żyją prędko i w sposób dość egoistyczny, przez to też nie mają chęci do naprawiania relacji.


Nadeszły takie czasy, że łatwiej bywa zakończyć związek oraz poszukiwać czegoś nowego, niż starać się rozwiązywać konflikty.


Chłopak przy komputerze
Author: LibreCon Bilbao
Source: http://www.flickr.com
Ludzie są większymi egoistami, którzy przedkładają swoje potrzeby nad potrzeby bliskich. Stąd bierze się wszechobecna niechęć do kompromisów. Na to nakłada się szybkie życie, które sprawia, że mąż i żona rzadko się widują. I tak z reguły zaczyna się każdy kryzys. Od nas zależy, jak on się skończy. Możemy odpuścić i każdy pójdzie w inną stronę albo możemy walczyć o starą miłość. Musimy podjąć trud oraz zapisać się na terapię. Tam pod czujnym okiem psychologa będziemy w stanie powiedzieć, co nam ciąży. Jednak będziemy musieli wysłuchać też racji drugiej strony. Psycholog (psycholog dla dzieci warszawa) zadba o to, by w czasie sesji nie było krzyków i przekleństw. Jako ktoś z zewnątrz będzie miał świeże spojrzenie na konflikt i jego komentarze z reguły będą trafne. Terapia może trwać długo i musimy zdawać sobie z tego sprawę. Trzeba dać sobie czas. Zbliżenie może rodzić się w bólach, ale warto będzie podjąć tę próbę, w szczególności jeżeli mamy dzieci i nie mamy ochoty niszczyć rodziny. Nie zapominajmy, aby na sesjach być szczerym, ale mówić z szacunkiem.


Powinniśmy dać także możliwość drugiej stronie, by odpowiedziała na nasze oskarżenia. Tak rodzi się dialog, który jest podstawą każdego trwałego związku. Możliwe że nauczymy się kłócić konstruktywnie.