Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Już wkrótce będziemy musieli rozliczyć pity, dowiedz się, z jakich komfortowych rozwiązań można skorzystać

Najświeższe wpisy

Polscy podatnicy są zobowiązani do corocznego deklarowania swego przychodu i rozliczenia podatków. To naprawdę gorący okres w Urzędach Skarbowych, w którym tworzą się wieloosobowe kolejki, petenci przynoszą własne formularze i próbują załatwić kwestie powiązane z dopłatami podatkowymi lub oczekiwaniem na zwrot. W momencie, kiedy chce się, żeby wszelkie czynności powiązane z rozliczeniem podatkowym przebiegły niekłopotliwie oraz szybko, trzeba się do tego jak najlepiej przygotować.


rozliczenie
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Zdecyduj: samodzielnie czy z biurem rachunkowym?

Na podstawie informacji zawartych w formularzu pit-11, który podatnicy otrzymują od swych pracodawców, następnie powinni stworzyć deklarację roczną i złożyć ją w Urzędzie Skarbowym, do którego przynależą. Pit roczny możemy powierzyć fachowcom z biura rachunkowego, którzy bez wątpienia wykonają to szybko oraz rzetelnie, jednak taka usługa łączy się z określonymi kosztami. Sporo osób poszukuje również znajomych, którzy dobrze orientują się w sprawach podatkowych i formularzach - program do rozliczenia pit 2016. Tymczasem rozliczenie pit 2016 online okaże się bardzo łatwe i bez trudu można wykonać je samodzielnie.


Wpierw poszukaj programu

Przy rozliczeniu pita nieodzowny będzie wygodny oraz prosty w obsłudze program do rozliczeń podatkowych. Podobne aplikacje wyszukamy w sieci, na stronach poświęconych podatkom, a czasem też na płytkach dodawanych do codziennej gazety. Jeżeli chcemy prędko i bezproblemowo rozliczyć pit 2016 program powinien okazać się funkcjonalny oraz
rozliczenie
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
bezpieczny. Decydując się na konkretną aplikację należy podeprzeć się opiniami innych podatników, trzeba również sprawdzić, które deklaracje obsługuje dana aplikacja - http://www.iwop.pl/pity/rozliczenie-pit/.


Online czyli przez sieć

Coraz więcej ludzi decyduje się przesłać swoje rozliczenie drogą elektroniczną, czyli inaczej mówiąc online. Rozliczenie pitów online okazuje się komfortowe oraz pomaga wielce oszczędzić czas. Nie trzeba zwalniać się z pracy, żeby dostarczyć druk do siedziby urzędu, nie ma konieczności posyłać go pocztą i ponosić dodatkowych kosztów, wszystko da się załatwić paroma ruchami myszką. Rozliczenia podatków nie warto odkładać na ostatnią chwilę, im szybciej to zrobimy, tym szybciej wypełnimy spoczywający na nas obowiązek, a kiedy deklaracja wykazuje zwrot podatku - również szybciej będziemy cieszyć się pieniędzmi.