Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Już za niedługo zacznie się rozliczanie pitów, postaraj się o wygodny program, który okaże się pomocny

Najświeższe wpisy

Rozliczenie podatku za miniony rok est obowiązkiem każdego pracownika. To również okazja, by odebrać nadpłacony podatek i oddać 1% swego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Wiele osób decyduje się składać swe pity w ręce doświadczonych księgowych, jednak nie brakuje podatników, którzy chcą oszczędzić i wolą rozliczyć się samodzielnie. W przypadku tych osób przydatną alternatywą będzie darmowy program pit 2016.
Czy powinno rozliczać się osobiście?
Każda osoba, która czuje się odpowiednio pewnie w zawiłościach zeznania podatkowego, ma okazję rozliczyć się samodzielnie i dzięki temu zaoszczędzić pieniądze, które trzeba byłoby przeznaczyć na opłatę dla fachowej księgowej. Dzisiaj rozliczenie podatku stało się łatwiejsze i szybsze, bowiem na rynku znajdują się specjalne programy na komputer, które poprowadzą nas przez kolejne tabelki i formularze. Na dodatek zeznanie podatkowe można złożyć za pośrednictwem sieci internetowej, co daje ogromną oszczędność czasu i stresu, bo nie trzeba już wystawać w kolejce w urzędzie. czytaj więcej.
kalkulator
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Ale jak zdobyć taki program?

Aplikacje wykorzystywane przy rozliczeniu pita są projektowane przez przeróżne firmy i dosyć często można je znaleźć w sieci na stronach z darmowymi programami. Kolejnym rozwiązaniem okazuje się skorzystanie z darmowego programu udostępnianego przez jakąś organizację pożytku publicznego, hospicjum czy fundację. W zamian za oddanie na ich rzecz 1% podatku możemy otrzymać dostęp do takiego programu. Dobrze jest nad tym się zastanowić, ponieważ każdy podatnik ma prawo decydować niedużą kwotą swego podatku i oddać pieniądze na szczytny cel. Organizacje i fundacje robią z tych funduszy doprawdy wspaniały użytek! https://www.pitax.pl/krs/0000186434


Jeszcze masz możliwość zdobyć program z gazetą!

Tradycją stało się również, że w czasie, kiedy następuje rozliczanie podatkowe, największe gazety w kraju dokładają do swych wydań płyty z gratisowym programem do rozliczenia pitów. Jeśli chce się korzystać z takiej alternatywy, trzeba obserwować wydania gazet w swym rejonie i w odpowiednim momencie nabyć rzeczony egzemplarz. Gazeta z programem nie jest dużo droższa od typowego wydania, a daje mnóstwo korzyści, ponieważ nie musi się już poszukiwać aplikacji do rozliczenia i można wykonać je osobiście.