Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Każde maleństwo jest jedyne w swoim rodzaju i posiada różne pragnienia, ale warto je ziszczać, aby na twarzy swojej pociechy zobaczyć radość

Najświeższe wpisy

Od dawna wiadomo, że dziewczynki i chłopcy posiadają różne cele i inne zabawy. Chociaż czasami dziewczynki kochają samochodziki, a chłopcy kukiełki.
Przyjęło się jednakże, że istnieją zabawki specjalnie dla różnych płci.


Najfajniejszym prezentem dla chłopca wydaje się być jeździk. Ale nie zwykły jeździk, a jeździk retro. Daje on możliwość nauczyć się pierwszych odruchów zachowania równowagi oraz ogólnie wzmacnia kondycję przyszłego sportowca. Ponadto (zobacz więcej w tym serwisie) spowoduje, że niejeden kolega z przedszkola będzie mu zazdrościł takiej bryki. A jak wszyscy wiemy zachwyt w męskiej grupie jest istotny dla każdego kawalera, ważne czy jest mały czy duży. Dzięki jeździkowi niejeden SPAcer będzie rewelacyjną przygodą. Na ten sam spacer dla dziewczynki może zdać się wstążka gimnastyczna. Jeżeli będzie kolorowa, to sprawi, że dziewczynka z przyjemnością będzie z nią ganiać i wymachiwać rękoma, żeby wstążka za nią fruwała. Dzięki temu spacer będzie aktywniejszy i atrakcyjniejszy. Wstążka może spowodować również, że młoda dama zechce zgłosić się na gimnastykę artystyczną, aby w ten sposób rozszerzać swoją pasję - NEFERE.


jeździk retro
Author: John Ragai
Source: http://www.flickr.com


Na wspólne wędrówki warto wybierać się z dziećmi oraz ich zabawkami. Wtedy maluch nie grymaszą i częściej widać u nich ochotę na grę w parku - .
To sprawi, że będą sporo biegać, a co za tym idzie, usprawnią swoją wytrzymałość. Ponadto miło spędzony czas z rodziną zawsze jest najlepszą bazą do poprawnych relacji na linii rodzice - dzieci, kiedy nasze pociechy będą już starsze.