Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Każde maleństwo zasługuje na to, aby przeżyć piękne dzieciństwo, które będzie można wspominać przez wiele lat

Najświeższe wpisy

Oseski lubią posiadać dużo pięknych przedmiotów, którymi lubią się bawić. Wśród nich są oczywiście te najmilsze sercu, z którymi nigdy się nie rozstają.


zabawki
Author: Pradeep Sanders
Source: http://www.flickr.com
rodzice chcą dla swych brzdąców wyłącznie tego, co dobre.

Zaprezentowany zagadnienie opisaliśmy mając na myśli Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją informację, czy spodobał Ci się opis. Daj nam znać - przejdź do strony !

Troszczą się, od urodzenia potomka, o jego zdrowy rozwój. Dają mu miłość, pozbawione chemii jedzenie oraz ciuszki uszyte tylko z naturalnych tkanin. To samo dotyczy zabawek. Powinny być one zrobione tylko z takich tworzyw, które nie będą toksyczne dla oseska. Zabawki powinny zatem posiadać atest Unii Europejskiej i tylko te powinny trafiać w ręce naszego bobaska. Nie powinniśmy w tej sprawie oszczędzać, gdyż zakupione na bazarze lub w jakimkolwiek innym miejscu zabawki bez certyfikatu, mogą być naprawdę niebezpieczne. Mogą być na przykład zrobione z sylikonu, który zawiera w sobie metale ciężkie.

Czy intryguje Cię omawiana kwestia? Jeżeli tak, to kliknij ten odnośnik oraz zdobądź cenne szczegóły także na analogicznej witrynie.

Nawet zabawka wykonana z drewna, która na pierwszy rzut oka jest odpowiednia, może być wymalowana lakierem, który przy zetknięciu ze śliną wytwarzać zacznie trujące substancje. Z tego powodu powinniśmy pamiętać i uwrażliwiać naszych przyjaciół, aby nie wręczali naszemu brzdącowi zabawek z niepewnego źródła. Warto na przykład wspierać również polskich producentów, którzy chcą produkować zabawki na najwyższym poziomie.


Posiadają one wszystkie potrzebne atesty i są przyjazne dla maluszka i środowiska. Przyjemnie sprawić naszemu maleństwu taki prezent, który zostanie z nim na długie lata.