Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Każdy rodzic chce, żeby jego maleństwo było mądre i wobec tego troszczy się o jego prawidłowy rozwój emocjonalno-intelektualny

Najświeższe wpisy

Ostatnimi czasy wiele mówi się o tym, że dziecko powinno mieć przeróżne bodźce, by dobrze się rozwijać. Czytamy mu więc wierszyki i wręczamy przeróżne książeczki do malowania.


Podczas pierwszych czterech lat życia rozwój emocjonalny naszego bobasa jest największy.
rezydencja
Author: Mielno Holding Firmus Group
Source: Mielno Holding Firmus Group


To wówczas jego mózg przetwarza niezmierzoną ilość informacji. Dosłownie chłonie wiedzę na mnóstwo tematów. Codziennie dowiaduje się czegoś istotnego. By stymulować jego rozwój, powinniśmy mu dostarczać różne materiały. Powinniśmy czytać mu bajeczki czy wręczać przeróżne książeczki z łamigłówkami.

Sprawdź naszą witrynę. Masz możliwość przeczytać na niej kolejne ciekawe wpisy. Zatem kliknij, aby zobaczyć więcej (http://www.zabawekczas.pl/produkty/edukacyjne,2,1644) wiadomości na zbliżony temat.

Jeżeli nasz osesek uwielbia malować, to musimy mu dać kolorowanki i zestaw ładnych kredek. Będzie wówczas mógł pogłębiać swe pasję. Początkowo pewnie będzie mu to wychodziło niezbyt dobrze, ale później na pewno nabierze wprawy. Poza tym, nikt nie jest od urodzenia mistrzem w jakiejś dziedzinie.http://varsovia.edu.pl/prywatne-liceum/ liceum mokotówMalowanie sprawi, że nasze dziecko stanie się bardziej twórcze. I pozwólmy mu na własne interpretacje przeróżnych rzeczy. Jeżeli chce pokolorować niebo na różowo, a krzak na żółto - to niech tak robi, niech poczuje wolność małego artysty. Kolorowanki dają nam jeszcze jeden plus. Nasz szkrab może siedzieć z nami w kuchni, gdy będzie malować. Będziemy mieć go ciągle na oku i będziemy w stanie na przykład ugotować obiad.
Wtedy nasz brzdąc zajmie się malowaniem i będzie stosunkowo cicho. Kiedy skończy z pewnością będzie chciał podzieli się z nami swym dziełem. Pamiętajmy, aby za każdym razem wyrazić się z zachwytem o obrazku.