Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Każdy rodzic pragnie dla swego maleństwa wszystko, co najlepsze, ale najbardziej szczęśliwego oraz bezpiecznego rozwoju

Najświeższe wpisy

Bezpieczeństwo szkraba często spędza matkom sen z powiek. Z tego powodu, gdy nasza pociecha zaczyna raczkować, a później chodzić, instalujemy różnego rodzaju blokady na półkach kuchennych oraz zabezpieczenia na kontaktach.


Gdy szkrab próbuje już chodzić jest to dla jego mamy i taty wielkie szczęście, ale również próba.


zabawka
Author: JD Hancock
Source: http://www.flickr.com
Muszą stale być obok swojego maluszka, żeby w razie potrzeby pomóc mu, gdy się przewróci. Na nieszczęście wywrotki bywają nieuniknione, gdyż są elementem procesu uczenia się. Kruszynka w pierwszych miesiącach chodzenia kocha biegać boso. Jego stópki nie zachowują się jeszcze pewnie, zatem każdy bucik mu przeszkadza. Jednakże, po jakimś czasie musimy nakładać mu paputki skórzane dla dzieci, żeby jego stopa prawidłowo się formowała. Pamiętajmy jednak, że każde dziecko musi mieć swoje paputki, a nie po starszym kuzynostwie, ponieważ bucik musi dopasować się do kształtu jego stopy, a nie na odwrót. Paputki dla oseska powinny być niezwykle wygodne oraz uszyte z cienkiej skóry, żeby stópka się nie pociła. Muszą mieć również antypoślizgową podeszwę, gdyż powszechnie wiadomo, że maluszki kochają biegać. Pierwsze paputki ukochanego dziecka muszą być także sznurowane, by idealnie trzymały się nóżek i aby nie SPAdały.


Takie paputki zwykle posiadają naszyte również jakieś śliczne wzorki, żeby przyciągnąć uwagę naszego dziecka i by miało ochotę je nosić.


Nie zapominajmy, by kupować buciki najlepszej jakości, które posiadają atest Unii Europejskiej.