Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Kiedy zamierzasz wziąć pożyczkę, dobrze przemyśl, czy podołasz zobowiązaniu ratalnemu

Najświeższe wpisy

Każdy większy zakup czy inwestycja wiąże się z koniecznością zgromadzenia dużej gotówki. W sytuacji, jeżeli nie dysponuje się wystarczającymi oszczędnościami, jedynym rozwiązaniem zazwyczaj okazuje się kredyt wzięty w banku. Obecnie banki wręcz prześcigają się w proponowaniu coraz to ciekawszych propozycji usług pożyczkowych. Nim jednakże zechce się zaciągnąć zobowiązanie pieniężne, trzeba dobrze przemyśleć, czy da się radę terminowej spłacie.
Jeżeli kredyt okazuje się ostatecznym rozwiązaniemszybka gotówka na dowolne zakupy
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu
Sporo osób zadaje sobie pytanie, czy opłaca się zaciągnąć kredyt. Odpowiedź na nie zależna bywa indywidualnie od sytuacji konkretnego przypadku. W wielu wypadkach kredyt bywa jedynym rozwiązaniem, żeby wejść w posiadanie wymarzonego domu lub dokonania w domu jakichś prac lub istotnych sprawunków. Polacy zazwyczaj skarżą się na niskie zarobki oraz brak oszczędności, co powoduje że jedyną szansą zakupienia czegoś znacznego jest system rat lub zaciągnięcie kredytu. Trzeba jednakże pamiętać, że wzięcie pożyczki okazuje się poważnym zobowiązaniem finansowym, które posiada wpływ na życie calutkiej rodziny oraz wielokrotnie dominuje finanse na wiele lat. Zobacz pożyczki (zobacz pożyczka pod hipotekę). Kredyt warto dobrze przemyśleć

Każdy kredyt powinien zostać poprzedzony staranną analizą, która wykaże, czy zainteresowanego naprawdę stać na opłacanie wszystkich rat w terminie i czy zobowiązanie kredytowe nie pogorszy znacząco jakości życia jego oraz bliskich. Dużo ludzi spotykają kłopoty finansowe zapoczątkowane nierozważnie zaciągniętym kredytem, a z tego powodu bardzo łatwo wpaść w spiralę zadłużenia lub utracić na rzecz pożyczkodawcy zgromadzony majątek. Należy właściwie przemyśleć wzięcie kredytu oraz przygotować się na potrzebę terminowego spłacania rat.


Znajdź najlepszą oraz najbardziej korzystną ofertę


Gdy decyduje się wziąć kredyt, warto starannie sprawdzić oferty wszystkich banków, aby wybrać ofertę najkorzystniejszą pod względem ostatecznego kosztu kredytu. Można także wybrać się do doradcy finansowego, który pomoże znaleźć najbardziej intratną ofertę i podpowie, jakie formalności musi się załatwić, żeby otrzymać pożyczkę. Czytaj też pożyczki (zobacz www.smartvest.pl)