Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Kosmetyki naturalne dla kogo?

Najświeższe wpisy

Media głoszą bez ustanku o wielkim powrocie do przyrody jak też reklamują wszystko to, co pochodzi od Matki Ziemi. Z owego powodu popularne stają się kosmetyki z naturalnymi komponentami, a także domowe preparowanie mikstur do pielęgnacji skóry czy włosów.
kosmetyki naturalne kraków
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com


Czy jednak każdy powinien stosować kosmetyki naturalne?


Pamiętajmy o tym, iż nie wszystko, co pochodzi z natury jest zdrowe. Niektóre substancje działają w niewielkich stosunkach leczniczo, w większych jednak zachowują się jak trucizna. Stąd roztropnie z kosmetykami naturalnymi powinny obchodzić się osoby ze skłonnościami do uczuleń, jako że kontakt z silnie działającym specyfikiem może wywołać podrażnienie bądź opuchliznę. Najodpowiedniej przeprowadzić test uczuleniowy na niewielkim, niedostrzegalnym fragmencie skóry. Ludzie z tendencją do alergii nie powinni wyposażać się także w półprodukty do samodzielnego komponowania kosmetyków naturalnych – są to silnie działające substancje, które nawet na zdrowej cerze wywołać mogą podrażnienia. W tychże przypadkach zaleca się stosowanie wyrobów do cery uczuleniowej - skocz na


Sporty wodne
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com


ćwiczenia akrobatów
Author: restoncommunitycenter
Source: http://www.flickr.com


Dawniej panie nie stosowały pomadek, ażeby wygładzić wargi – nakładały miód, kiedy pragnęły posiadać śliczne włosy, myły je w deszczówce albo w piwie.
Kiedyś świeże zioła można było znaleźć na łące, a te osoby, które się na nich znały jak też znały, kiedy jak też jak je zbierać, mogły przyrządzać z ziół kosmetyki naturalne, dzięki jakim ciało, włosy jak też paznokcie na długo zachowały młody wiek i zdrowy wygląd. Teraz powraca moda na kosmetyki naturalne Kraków, spytajmy więc nasze matki jak też babcie, w jaki sposób wcześniej troszczyły się o swoją krasę.