Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Kto mógłby poddawać się zabiegowi laserowej korekcji widzenia i jakie są wymogi?

Najświeższe wpisy

Niektóre zabiegi na wzrok pozwalają na likwidację konkretnych wad widzenia. Osoby noszące okulary, poddają się zabiegom przy użyciu lasera, aby nie mieć potrzeby ich zakładać. Również osoby noszące szkła kontaktowe poddają się laserowym zabiegom.
Zabiegi korekcji laserowej zezwalają na solidne wyleczenie krótkowzroczności czy astygmatyzmu. Jeśli ty lub ktokolwiek z Twoich bliskich zaobserwujecie u siebie którąś z takich wad widzenia, to powinniście pójść z problemem do okulisty. Może zaciekawi Was laserowa korekcja wzroku Szczecin będzie miastem, w którym wszystkie zabiegi można wykonać. Zabiegom korekcji laserowej niezwykle często poddawane są osoby, które reprezentują takie grupy zawodowe, w jakich dobry zmysł wzroku bez użycia okularów jest wymagany. Są to sportowcy, policjanci czy też piloci.


kierowca
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com


Osoba, która chce poddać się laserowej korekcji widzenia (leczenie wzroku - OKULUS), powinna mieć skończone 21 lat. Wada wzroku takiej osoby musi być unormowana. Kobieta nie może być w ciąży i nie można by zażywać leków sterydowych. Korekcji laserowej mogłaby się poddawać osoba, która nie choruje na choroby reumatyczne, silną alergię lub inne choroby metaboliczne. W czasie konsultacji, doktor udzieli ci potrzebnych informacji na temat samego zabiegu, możliwych komplikacji i zachowania się po operacji. Powie też o terminach kontrolnych wizyt. Jeśli ktokolwiek ma jakieś pytania, lekarz na nie odpowie, aby każda osoba była świadoma decyzji o operacji. W dzień operacji nie można by pić napojów alkoholowych czy też kawy. Konieczne będzie zapewnienie sobie jakiegokolwiek przewiezienia, bo po zabiegu nie można by prowadzić auta.
Trzeba być też w przypadku kobiet bez makijażu, ani nie wolno używać żadnych perfum czy dezodorantów. Rezultat operacyjny zapewnia ścisłe przestrzeganie zaleceń doktora.