Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Labioplastyka - specyfika zabiegu

Najświeższe wpisy

Plastyka warg sromowych jest to zabieg umożliwiający metamorfozę kształtu jak też rozmiaru warg sromowych. Możemy ją przeprowadzić bez względu na to, czy ma to zajść ze względów praktycznych, estetycznych, czy zdrowotnych.


Nie ma też znaczenia czy zniekształcenie jest wrodzone, zaistniałe w wyniku nieszczęśliwego wypadku, albo też jako następstwo porodu.

Kiedy uznasz, że ten tekst jest fascynujący, kliknij na odnośnik do źródła, który ma fascynujące dane na opisywany temat - będą one z pewnością ciekawe.

Zabieg ów może być nieodzowny z całego szeregu powodów. Nadto duże wargi sromowe wewnętrzne mogą wystawać poza wargi zewnętrzne, a to może u wielu pań powodować brak akceptacji wyglądu własnego ciała. Jednak niezależnie od rzeczy związanych z estetyką, dolegliwość tego typu może o wiele utrudniać codzienną działalność, choćby przez spore prawdopodobieństwo regularnego powstawania otarć o bieliznę – co jest wyjątkowo niesympatyczne przy obcisłych ubraniach. Problem jest jeszcze większy w wypadku prowadzenia aktywnego trybu życia (turystyka, albo sport – i to w bardzo różnorodnych dyscyplinach). W poniektórych przypadkach kłopot może pojawić się również w trakcie trwania stosunków. ginekologia estetyczna umożliwia rozwiązanie owego problemu.Jeżeli interesuje cię operacja plastyczna miejsc intymnych, ginekologia estetyczna - cennik.


herbata


Labioplastyka - sposoby. Strategia klinowego wycięcia jest o tyle pomyślna, iż niebezpieczeństwo podrażnień w okresie pooperacyjnym będzie daleko mniejsze, niż w przypadku wielu innych technik, a w dodatku najczęściej pozwala uniknąć dostrzegalnych śladów.

Jeśli przedstawiony artykuł zabrał Cię w niepoznany rejon wiedzy, to świetnie się składa, gdyż możesz zgłębić pozostałe informacje tutaj - kliknij na ten link i poczytaj więcej.

Dla Pacjentek istotne będzie także i to, że metoda przeprowadzania techniki V przynosi możność zachowania naturalnego kształtu warg sromowych, tym samym rezultat końcowy jest bardziej estetyczny. Informacje o tym zabiegu znajdziesz tutaj - .
Istotne jest, ażeby zabieg labioplastyki był dokonany ponad dwa tygodnie przed miesiączkowaniem, bo daje to więcej czasu na prawidłowe zagojenie po zakończeniu zabiegu.