Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Laser to istne błogosławieństwo medycyny, które znajduje zastosowanie w niemal wszystkich jej specjalizacjach

Najświeższe wpisy

Nie ulega wątpliwości, iż ostatnie lata upłynęły pod znakiem wielkiego postępu w medycynie.
obkurczanie pochwy
Author: fo.ol
Source: http://www.flickr.com


Przetestowano wiele nowych metod leczenia poważnych schorzeń oraz uciążliwych dolegliwości. Rozwój medycyny nie miał by jednak tak wielkiej skali gdyby nie laser.


Urządzenie to, choć wielu ludziom bardziej kojarzy się z laboratorium profesora fizyki, znalazło mnóstwo zastosowań w medycynie. Używa się go w okulistyce, dermatologii, medycynie estetycznej, stomatologii czy onkologii. Przy jego pomocy leczy się tak poważne choroby jak rak, usuwa wady wzroku, a także poprawia wygląd skóry.

Zaciekawił Ci się tego rodzaju materiał? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tu - ta witryna również bez wątpienia wpadnie Ci w oko!

Laser przynosi także ogromną ulgę dla kobiet, które cierpią z powodu problemów dróg moczowych i rodnych. Jeśli kłopot sprawia nam nietrzymanie moczu leczenie laserem to najskuteczniejsze rozwiązanie z możliwych. Leczenie jest bezbolesne i szybkie, a wstydliwa przypadłość najczęściej znika już w trakcie jednego zabiegu.


Kolejnym zabiegiem, który wykonuje się z wykorzystaniem lasera jest obkurczanie pochwy. Poleca się go wszystkim kobietom, które urodziły kilkoro dzieci i które na skutek tego cierpią na zespół rozluźnienia pochwy.
Laser natychmiast zwiększa elastyczność ścianek pochwy, przywracając kobietom poczucie pewności i radość z życia seksualnego. Choć na pierwszy rzut oka zabiegi laserem na tak delikatnych częściach ciała mogą się wydawać zbyt inwazyjne, warto je rozważyć, zwłaszcza jeśli borykamy się z którąś z wymienionych przypadłości.