Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Laserowa i mało inwazyjna korekcja miejsc intymnych

Najświeższe wpisy

Ginekologia estetyczna oraz jej zabiegi stają się coraz bardziej popularne wśród pań po ciąży bądź w czasie menopauzy. Z całą pewnością nie są już przedmiotem tabu, a szansą na drugą młodość niewieściego ciała.
Innowacyjny laser MonaLisa Touch, wprowadzony jest dziś do małej liczby gabinetów medycyny plastycznej. Opiera się na mało inwazyjnej metodzie rekonstrukcji ścianek pochwy, modelując ją, nadając elastyczność i właściwe nawilżenie. Zabieg laserem jest o wiele mniej inwazyjny od skalpela, co nieporównywalnie skraca okres rekonwalescencji. Przeprowadzany jest przez wprowadzenie do wnętrza waginy specjalnej końcówki wyekwipowanej w skaner. Laser działa bezpośrednio na ścianki waginy modelując je, nadając pierwotną elastyczność jak też odnawiając włókna kolagenowe. Poprzez ciepło emitowane przez laser komórki obkurczają się, natomiast w ich miejscu powstają nowe komórki kolagenowe. W rezultacie tkanki waginy stają się w wyższym stopniu elastyczne oraz ściśnięte.
Zabieg laserem
Author: Optopol
Source: Optopol


Efekt zabiegu widoczny jest po miesiącu i utrzymuje się przez okres dwóch lat. W zależności od stanu narządów rodnych osoby, wystarcza jedna wizyta w gabinecie medycyny plastycznej lub zabieg (sprawdź tutaj) należy powtórzyć od dwóch do czterech razy w ciągu czterech tygodni. MonaLisa Touch to metoda niskoinwazyjna a także całkiem bezbolesna, a sam zabieg - karboksyterapia wrocław -, po uprzedniej konsultacji medycznej trwa od 5 do 10 minut. Czytaj więcej.
Zabiegi wykonywane za pomocą MonaLisa Touch sprzyjają regeneracji jak też odmładzaniu organów płciowych pań. Dla podwyższenia ich komfortu życia płciowego, zwłaszcza po porodzie siłami natury, przemianach będących efektem procesów starzenia się oraz menopauzy, a także dla kobiet, jakie cierpią na nietrzymanie moczu, częste podrażnienia, suchość i świąd pochwy, boleść a także obniżenie jakości życia erotycznego, zabieg ze spożytkowaniem tego urządzenia może znamiennie poprawić stan zdrowia pań jak również wpływa na zmniejszenie obwodu pochwy, dzięki czemu doświadczenia seksualne obojga małżonków nabierają na intensywności.


Laser MonaLisa Touch nie może być stosowany u pań w trakcie trwania menstruacji, ciężarnych a także w trakcie trwania terapii nowotworowej. Także niezaleczone infekcje narządów rodnych stanowią przeciwwskazanie do zrealizowania zabiegu.