Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Lato to dla maluchów okres sielanki i zabawy, jednak jesienią są zobligowane ponownie iść do szkoły

Najświeższe wpisy

Kto by tam w lato myślał o szkole? Nauka dopiero co się skończyła i maluchy radują się, że mają wakacje.


Dzieciaki uwielbiają wakacje, gdyż jest to dla nich czas, gdy mają możliwość spać do południa i całymi dniami bawić się na podwórku.


pieluszki


Na ich nieszczęście czas prędko pędzi i ani się uczeń obejrzy, a już czerwone liście spadają z drzew i należy znowu szykować się do szkoły. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba wówczas kupić wszystkie potrzebne podręczniki oraz zeszyty. Jednak, lista potrzebnych rzeczy bywa dłuższa i z pewnością znajduje się na niej plecak (https://plecaki.com.pl/pl/c/Szkolne-mlodziezowe/84) szkolny. Pamiętajmy o tym, że nie może być to byle jaki szmaciany plecaczek, ponieważ może to wywołać nieodwracalne zmiany w postawie naszego potomka. Jeżeli nie zamówimy odpowiedniego plecaka, to będzie groziło to skrzywieniem pleców. A to następnie wiąże się z czasochłonną rehabilitacją, wizytami u specjalistów i niechcianym bólem. Toteż lepiej zapobiegać niż leczyć i zamówić plecak szkolny dobrany do wzrostu oraz wagi naszego smyka. Tornister musi mieć usztywniane plecy oraz szerokie ramiączka z możliwością regulacji, tak by plecak prawidłowo leżał na plecach - ani za nisko, ani zbyt wysoko. Na dodatek, powinien posiadać kilka komór - na książki, ciuchy na W-F czy drugie śniadanie.
Nie chcemy przecież, żeby nasza kruszyna miała kanapki wraz z trampkami, prawda? Ważnym elementem każdego tornistra wydają się być też odblaski, dzięki którym nasz szkrab będzie widoczny z dużej odległości dla kierujących samochodem na wszystkich ulicach.