Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Majtki chłopięce - a więc, wygoda a także najbardziej lubiane wzorki i kolorystyki w pojedynczym produkcie!

Najświeższe wpisy

Bielizna, a wewnątrz naszym przypadku bielizna dla dzieci, jest to temacik wbrew pozorom dość szeroki, choć z pewnością byłby jeszcze szerszy, gdybyśmy na tapetę łapali dziś bieliznę w typowy sposób dziewczęcą.


Basen
Author: eu -
Source: http://www.flickr.com
Nasze osoby jednak dziś ciekawić będzie temat bielizny przeznaczonej dla chłopaków, a konkretniej ich majtek, które to powinny być wygodne i zarazem podobać się naszemu dziecku. Wiadome jest przecież nie od dziś, że nikt nie nosi rzeczy, które to mu się w ogóle nie podobają - chyba, że nie posiadają wyboru...


Chorwacja - wakacje last minute
Author: Gianni Cumbo
Source: http://www.flickr.com


majtki chłopięce


Bielizna dla chłopców, a konkretniej majtki chłopięce, jest to temat wbrew pozorom szerszy, aniżeli się zdaje. Tego rodzaju rzecz, można zakupić na przeróżne sposoby, w różnych ilościach i w niewiarygodnie przeróżnych wzorkach. Kupno majtek przeznaczonych dla dzieciaków zazwyczaj do tej pory kojarzyło się naszym osobom z chodzeniem po sklepikach z artykułami dziecięcymi, wśród których mogliśmy zakupić pojedyncze egzemplarze, lub calutkie komplety, zwykle po trzy albo 5 par, które zarazem posiadały tą samą linię wzorków, albo kolorów. Obecnie tą samą ofertę dają nam sklepy internetowe wraz z typowo artykułami dziecięcymi (choć nie jedynie), typu dla przykładu SMYK. Majtki chłopięce możemy zakupić w przeróżnych rozmiarach i opcjach, gdyż poza zwykłymi majtkami, mamy też do wybory dla przykładu bokserki, które są kupowane wewnątrz niektórych sklepach nawet częściej aniżeli typowo tradycyjne "figi" przeznaczone dla chłopców.


Co do kwestii cen za tego rodzaju bieliznę, to wszystko jest uzależnione właśnie od sklepu, w którym kupujemy, oraz tego, po Ile sztuk kupujemy - wiadomo przecież, że zapłacimy bardziej dużo za pięć, a nawet za 3 pary, aniżeli tylko za jedną parę!