Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Maleństwo zasługuje na piękną i funkcjonalną wyprawkę. Na szczęście obecnie wszystko możemy zakupić w salonach z wyposażeniem dla najmłodszych

Najświeższe wpisy

Moment, gdy maluszek ma pojawić się w domu, można zaliczyć do najistotniejszych w życiu. Trzeba się do tego właściwie przyszykować, także pod kątem zakupów i gromadzenia wyprawki.
To pierwsze rzeczy dziecka, zatem muszą być naprawdę znakomitej jakości.


czas na kąpanie


W czasie kompletowania wyprawki dla maleństwa nabyć trzeba artykuły niezbędne przy zabiegach pielęgnacyjnych. Część kupujących decyduje się na wiaderko do kąpieli, mimo wszystko najznaczniejszym wzięciem ciągle cieszy się wanienka dla dziecka. Kąpanie w wanience jest bardzo komfortowe, walorem w tym momencie jest także to, że w wannie zmieści się nawet troszkę większe dziecko. Teraz można kupić wyjątkowo estetyczne oraz funkcjonalne wanienki do kąpania dziecka. Niektóre z nich posiadają nawet specjalne stojaki - Ceba baby.


wanienka dla dziecka
Author: Christine Warner Hawks
Source: http://www.flickr.com


Przyszykuj łóżeczko dla maluszka


W domu dziecko musi otrzymać również własne łóżeczko, w którym będzie sypiać w nocy, a w ciągu dnia ucinać sobie krótkie drzemki. Łóżeczko powinno być komfortowe i bezpieczne. Potrzeba zakupić również ładną i bezpieczną pościel dla niemowląt. Dziecko nie może posiadać ciężkiego okrycia i wysokiej poduszki. Pościel powinna być wykonana z przyjaznej i delikatnej materii. Unikać należy sztucznych materiałów oraz ozdób, które mogłyby stać się dla maluszka zagrożeniem. Pościel dla maluszka musi być miła w dotyku, ponieważ skóra dziecka jest niezwykle delikatna - pościel dla niemowlaka.
Pod względem kolorystycznym katalog wspomnianych elementów jest bardzo szeroki. Dzięki temu każdy nabędzie taką pościel, jaka mu spasuje. Pościel z dziecięcego łóżeczka pierze się dość często, zatem warto wybrać trwałe artykuły.