Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Maluchy kochają zabawki i potrzebują tego kolorowego świata, żeby prawidłowo się rozwijać

Najświeższe wpisy

Każdy rodzic chce rozpieszczać własne maleństwo - to oczywiste. Jednakże powinniśmy zastanowić się czy nasz szkrab będzie dzięki temu szczęśliwsze? Może więc korzystniej byłoby wręczyć mu jedną, lecz cudowną i mądrą zabawkę, w miejsce kilkunastu bezsensownych, źle wykonanych przedmiotów, które po kilku dniach się zepsują.


Warto od maleńkiego uświadamiać swoje dziecko, że liczy się jakość, a nie ilość.


książka
Source: www.morguefile.com


Dlatego jeżeli urodziła nam się córka, nie próbujmy jej obdarowywać dużą ilością lalek. Zastanówmy się porządnie, poszukajmy opinii w internecie lub popytajmy inne mamy i kupmy coś najlepszej jakości, co nasza księżniczka pokocha od pierwszego wejrzenia. Lalka szmaciana będzie najlepszym zakupem. Jest mięciutka i miła w dotyku. Trzeba również pamiętać, aby poczytać z jakiego jest materiału - musi on posiadać wspólnotowy atest jakości.
Niemiecka spółka Goki wydaje się być trafnym przykładem tego, jak należy podchodzić do produkcji zabawek - z dużą ilością miłości, ale także spełniając wszystkie normy bezpieczeństwa. Goki zazwyczaj kojarzy się z zabawkami z drewna, choć nie jest to jedyny zestaw w ich koszyku. Ich zabawki są interaktywne i bajecznie kolorowe. Sprawiają, że maluch myśli, próbuje - rozwija się. Zabawki Goki przenigdy się nie znudzą. Produkowane są dla kilku grup wiekowych, co ułatwi trafny zakup.


Warto obsypywać swoją pociechę przemyślanymi podarunkami. Dlatego należy kupować zabawki tylko u przetestowanych producentów, którzy sumiennie podchodzą do swojej pracy, która jest również po części misją.