Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Marzenia o posiadaniu najbardziej oryginalnego auta są realne

Najświeższe wpisy

Ulice polskich miast wypełnione są samochodami tak bardzo podobnych do innych.


Nasze samochody nie zwracają niczyjej uwagi. Minął bezpowrotnie już smutny okres socjalistycznego ustroju, kiedy wszystko od obuwia, aż po samochody, musiało być takie same.


Zaś każda choćby próba wybicia się na oryginalność była bardzo źle postrzegana.


wakacje
Author: Andrew Budreski
Source: http://www.flickr.com
Nie może więc dziwić, że coraz więcej kierowców marzy o tym by ich pojazd wyróżniał się w dowolny sposób. Metodą na odmienienie oblicza naszego samochodu (wypożyczalnia aut - ekarent.pl) może być dla przykładu tuning - spójrz na to. Dla pozornie w żaden sposób nie wybijającego się auta marki opel corsa b tuning jest całkowitą zmianą wizerunku i co istotne osiągów. To jak wiemy wszyscy miejskie autko może > http://www.studioprinter.pl się przeobrazić nie do poznania. W każdym razie gdy zdecydujemy się na dość prowokacyjną zmianę wizerunku naszego pojazdu, warto pamiętać o tym, że pierwszy napotkany patrol policji może nie podzielać naszego entuzjazmu, pomimo że polskie prawodawstwo nie wzbrania tuningowania pojazdów. Prezencja samochodu ma wartość dla jednych, dla drugich dużo ważniejsze od prezencji są cechy technologiczne parametry samochodu. Dokonując modyfikacji samochodu powinno się wziąć pod uwagą najistotniejsze zasady skodyfikowane prawnie. Stuningowany pojazd nie może mieć zmniejszonej widoczności z przodu oraz z boku pojazdu. Na naszym rynku znajdziemy dużo firm serwisowych, się najogólniej tuningiem lub zwyczajnie ograniczają się do tuningowania konkretnego modelu samochodów.


Gdy jesteśmy posiadaczami pojazdu marki ford focus mk1 tuning może być dla nas wykonywany w specjalistycznym salonie forda. Tam także serwisanci zaoferują nam całą gamę możliwych ulepszeń, proponując specjalnie wyprodukowane dla takiego modelu części.