Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Miejsca tworzone specjalnie dla najmłodszych pociech

Najświeższe wpisy

Dzieciństwo to czas kojarzony zazwyczaj z beztroską zabawą. Warto troszczyć się o to, by tak pozostało: wybierać te skwerki z karuzelami, jakie mają właściwe zabezpieczenia, dzięki którym zabawa naszych dzieci naprawdę może być doskonała.


plac zabaw
Author: Ryan Hyde
Source: http://www.flickr.com


Place zabaw to szczególne miejsca: jeśli tylko jest odpowiednia pogoda i minęła już pora obiadu zapełniają się one wesołymi dziećmi, które kochają spędzać aktywnie wolny czas na zabawie z kolegami. Z reguły te place da się zauważyć wszędzie tam, gdzie zlokalizowane są duże skupiska ludzkie, przykładowo w środku miast czy też na terenie osiedli. Zwykle jednak generalnie wędrując przez miasto co jakiś czas można dostrzec chociażby mały placyk z gadżetami dla dzieci.

Ciekawi Cię skąd pozyskujemy wiadomości na opracowany w tym poście temat? Zachęcamy zatem do nowej strony - tam oczekuje na Ciebie ekstra źródło (https://kickicstore.pl/pl/producent/jellycat).

Ostatnimi czasy wiele z tych placów zabaw, jakie pamiętały jeszcze czasy naszych rodziców zostało generalnie wyremontowanych oraz odświeżonych, poprzez co teraz mogą z powodzeniem służyć kolejnym pokoleniom. To jednakże nie jedna odmiana: poza tym na przestrzeni ostatnich lat stworzono zupełnie od podstaw mnóstwo innowacyjnych placów zabaw, które, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik są zupełnie bezpieczne dla dzieci.
Produkty
Author: Danny Choo
Source: http://www.flickr.com


Kwestie wiążące się z bezpieczeństwem naszych pociech podczas zabawy na placach zabaw nie zależą jedynie od jakości zamieszczonych tam sprzętów, od tego, czy mają odpowiednie certyfikaty i spełniają wszelakie obostrzenia wiążące się z zabawkami przeznaczonymi dla najmłodszych- Magicnets.


W trakcie zabawy w takich miejscach tak samo istotne jest zabezpieczanie całego terenu zabawy: te place nierzadko usytuowane są nieopodal ruchliwych miejskich arterii. Dlatego właśnie specjalna siatka na plac zabaw to zupełna podstawa jeżeli rozchodzi się o bezpieczeństwo najmłodszych.