Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pomozkacperkowi.pl/includes/menu.inc).

Mnóstwo ludzi w Polsce śni o tym, aby mieć własna spółkę i móc stać się niezależnym

Najświeższe wpisy

Jeśli spojrzeć na wyniki badań rynku, to niestety nieubłaganie uświadamiają nam one, że spory procent nowych przedsiębiorstw upada w ciągu pierwszych 12 miesięcy działalności.
Porcelanowy kubek termiczny
Author: Sagaform
Source: Sagaform


ulotki
Author: Paul Stainthorp
Source: http://www.flickr.com


Jest to szalenie dołujące, ale można starać się temu przeciwdziałać.


działalność w niemczech
Author: Léo Mabmacien
Source: http://www.flickr.com


Jak to z reguły jest w życiu, jeśli chcemy odnieść sukces, powinniśmy zakasać rękawy i doprawdy maksymalnie się natrudzić. Jednak cel jest tego wart - możemy mieć własną działalność oraz cieszyć się całkowitą niezależnością. ludzie, którzy mają strasznych szefów, z pewnością są świadomi tego, o czym mowa. Jednak co uczynić, jeżeli chcemy, żeby nasza spółka działała nie tylko w ojczyźnie, ale również w całej Unii Europejskiej? Możemy wtedy rozpocząć swą działalność w Niemczech. Nie będziemy zmuszeni się tam przeprowadzać, aby legalnie mieć tam spółkę. A dzięki niemieckiemu adresowi korespondencyjnemu staniemy się dla sporego grona kontrahentów bardziej kompetentni. Tak to już jest, że Niemcy większości ludzi na naszej planecie kojarzą się z rzetelnością. Dlatego należy rozpatrzeć taką ewentualność. Dodatkowym plusem jest to, że będziemy mogli posiadać u naszych zachodnich sąsiadów korespondencyjny adres firmy, a wynajęta w tym celu spółka będzie nam do Polski przesyłać całą korespondencję na skrzynkę e-mailową po wcześniejszym zeskanowaniu wszelkich dokumentów.
Możemy mieć także przekierowanie rozmów tak, aby wszystkim naszym klientom pokazywał się numer kierunkowy +49 (więc Niemcy). Po pewnym czasie dostrzeżemy, że posiadanie niemieckiego adresu dla naszej działalności przynosi nam mnóstwo plusów w postaci nowych klientów.