Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/pomozkacperkowi.pl/modules/block/block.module).

Modnie lub wygodnie, czyli z jakich powodów nie trzeba rezygnować z zamawiania ubrań najmodniejszych w bieżącym sezonie

Najświeższe wpisy

Tak naprawdę reprezentantki płci pięknej trzeba podzielić na dwie podgrupy: kiedy jedne trzydziestolatki świadomie rezygnują z wkładania modnych czarnych szpilek na rzecz całkiem płaskich czółenek, żeby móc wygodnie spacerować, to inne damy nie ruszą się za próg mieszkania bez butów na wyższym obcasie.

Tymczasem modę i wygodę można śmiało połączyć zamawiając takie buty, by później pięknie w nich się prezentować. Botki 38 bądź pary w mniejszych czy większych rozmiarach bardzo dobrze będą pasować do sztruksów rurek, nawet jeśli takim kozaczkom zabraknie imponującej szpilki. Identyczną zasadę można również zastosować do strojów, w tym i ubrań niemowlęcych - zresztą niektóre ciuszki zostały tak pomyślane, aby łączyć funkcjonalizm z najnowszymi trendami.

Niegdyś nasze mamy szukały w sklepach przede wszystkim śpioszków i kaftaników, a obecnie chyba każda czterdziestoletnia mama małego szkraba ma w szufladzie komody tak body dla niemowląt, jak i pajace z pociesznymi grafikami. Takie fatałaszki nie tylko są praktyczne, ale również wyjątkowo gustowne, ponieważ czasami przywodzą na myśl męskie koszule albo kreacje dla dojrzałych kobiet. Ale żana mama nie powinna zapominać o sprawunkach także dla siebie (skorzystaj z tego linka).kobieta w czerwonym płaszczu
Author: Jake Stimpson
Source: http://www.flickr.com
Zimową porą zmysł praktyczny zazwyczaj bierze górę nad aktualnymi trendami w modzie - kiedy spadnie śnieg oraz ściśnie duży mróz, to wtedy przydają się ciepłe kurtki damskie i sztuczne futra. Zasadniczo nie pamiętamy już czasów, kiedy kupowało się kurteczki z nutrii i baranie kożuchy. Dzisiaj udaje się samym pomysłodawcom ubrań świetnie łączyć modę z praktycyzmem. Popularne damskie okrycia wierzchnie są naprawdę lekkie, a przy tym bardzo dobrze chronią przed zimnem, zatem nie ma potrzeby rezygnować z zakładania szykownych kurtek ortalionowych, gdy na zewnątrz temperatura jest ujemna.

A jeżeli latem uwagę przypadkowych przechodniów przykuwają mini spódniczki, to w styczniu identyczną rolę mogą spełniać nietuzinkowe dodatki, np. futerkowe uszatki damskie lub jaskrawe szale zarezerwowane tylko dla rezolutnych kobiet. Chociaż specjaliści od modnych stylizacji raczej nie rekomendują eleganckim damom nazbyt kolorowej odzieży, to jednak nawet panie po sześćdziesiątce nie rezygnują z tego rodzaju dodatków, jak np. jasnoczerwone rajstopy, które świetnie pasują do hebanowego płaszcza, ocieplanej kurtki w tymże odcieniu, a zwłaszcza do kozaków oficerek i spódniczek przed kolano. Dlatego dobrze się wybrać na odważne zakupy (przejdź do